Impresja, lew i wypadek, czyli podsumowanie tygodnia w Płocku

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W zeszłym tygodniu ilość waszych odwiedzin naprawdę nas zaskoczyła. Co było tego przyczyną? Spójrzmy w podsumowanie tygodnia.

Wybraliśmy topowe informacje, które Was zaciekawiły. Zaczynamy od popularnych, a skończymy na absolutnej czołówce pod względem Waszego zainteresowania.

Nowy mieszkaniec płockiego ZOO od razu wzbudził ciepłe uczucia. Nie przybył sam. Wiecie kto jeszcze się z nim pojawił? Przeczytacie o tym, klikając w link do artykułu.

Amor zagościł w płockim ZOO

Lew jaki jest, każdy wie. Każdy na pewno też zna IV Symfonię B-dur op. 60 L. van Beethovena – a przynajmniej tak wynika z jeszcze większego zainteresowania kolejnym artykułem.

Wybitny młody skrzypek zagrał z płocką orkiestrą

Pieniądze nie biorą się znikąd. Wszyscy to wiemy. Wie to również ratusz i zaczyna szukać oszczędności. Czy znajdzie? No cóż, oby! Wysłaliśmy zapytanie o analizę poczynań naszych włodarzy do fachowców, zajmujących się na co dzień finansami. Wkrótce dowiemy się czy…

Obligacje zmniejszą nasz dług?

Wiadomości, związane z naszym bezpieczeństwem zawsze przyciągają. W tym tygodniu wyjątkowo mniej niż inne tematy. Ale i tak przypominamy te, które Was zainteresowały:

Starszy mężczyzna potrącony na pasach w centrum

Próbował zepchnąć radiowozy z drogi

Śmiertelny wypadek pod Płockiem

Napadli na dom w Imielnicy. Mieli broń?

Zaginęła kobieta. policja prosi o pomoc

Fotorelacja ze szkolenia bezpiecznej jazdy samochodem przyciągnęła tłumy. Nie dziwimy się. Jak często można w otoczeniu służb porządkowych jeździć “na bani”? Niezbyt. A tutaj można było… legalnie i bez konsekwencji – również żołądkowych ;)

Bezpieczna zimowa jazda

Zdjęcia z meczu przyciągnęły więcej zainteresowanych niż sam mecz kibiców ;) Kto nie był – niech żałuje. A z drugiej strony… hala ma swoją pojemność – my nie ;)

WISŁA PŁOCK – FC PORTO

Z eLką na Ty

Zmagania naszego redakcyjnego kolegi za kółkiem L-ki mają już swoich stałych widzów. Jeszcze tylko dwa odcinki, a potem konkurs. Wielki konkurs.
Jeśli chcecie wiedzieć jaką operację plastyczną przeszedł instruktor nauki jazdy i o czym myśli nasz kolega, kiedy “składa” gazetę, zapraszamy ;)

Z eLką na ty. Odcinek 3

Nie wiem, czy ktokolwiek czeka na istotniejszą inwestycję od tej. Będziemy przyglądać się jej bardzo uważnie. Piszemy wprost – bo nam zależy. Wam na pewno też, patrząc na liczbę odwiedzin tej suchej informacji.

Rusza budowa małej obwodnicy Płocka

Inna inwestycja również spotkała się z ciepłym przyjęciem. Dobrze, że nie za ciepłym, bo mogłoby to jej zaszkodzić…

Budowa lodowiska rozpoczęta

Bardzo duże zainteresowanie wzbudziły dwie akcje charytatywne.
Jedna to organizowana ogólnopolsko, z potężnym budżetem promocyjnym, ale w oparciu o dobre serca wolontariuszy…

Bądź szlachetny – podaruj świąteczną paczkę

…oraz lokalna, mała impreza z bezpośrednią pomocą dla dwóch chłopców.

Charytatywny maraton zumby

Nasz czytelnik był na miejscu wypadku i od razu przesłał nam zdjęcia. Serdecznie dziękujemy i zachęcamy do współpracy!

Zderzenie autobusu KM z punto

Na koniec dwa “świeże” tematy. Ich popularność nas nie tyle zaskoczyła, co bardzo ucieszyła.

Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać.

O tym, że Walt Disney miał rację, przekonały nas piękne dziewczyny z Impresji. Właściwie to nie musiały nas przekonywać, bo wierzymy dokładnie w to samo ;)

Płocczanki na podium w Bangkoku!

Na koniec – nasz redakcyjny kolega poszedł na spacer. Zamiast położyć się spać, opisał w prostych słowach co zobaczył. I to w zeszłym tygodniu był temat numer jeden.

Grodzka – koniec Płocka

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji