IGRP zaprasza na spotkanie z wykonawcą remontu ul. Przemysłowej i Kostrogaj

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Trwa remont ulicy Przemysłowej i Kostrogaj. Ze względu na położenie przy tych ulicach wielu firm, jest to inwestycja bardzo uciążliwa, choć niewątpliwie potrzebna. Izba Gospodarcza Regionu Płockiego zainicjowała spotkanie z wykonawcą, w celu wyjaśnienia wszelkich wątpliwości.

Remont ul. Przemysłowej i Kostrogaj to niewątpliwie wielkie wyzwanie i ważna inwestycja. Dlatego IGRP zaprasza wszystkich zainteresowanych tą inwestycją 11 kwietnia 2018 o godz. 16 na spotkanie z przedstawicielami firmy PORR S.A. – wykonawcą prac remontowych tych ulic, które odbędzie się w siedzibie Izby, przy pl. Stary Rynek 8.

Spotkanie jest szczególnie istotne dla firm, które swoją siedzibę mają w tych okolicach. Ze wstępnych informacji wynika, że weźmie w nim udział również wiceprezydent Płocka, Jacek Terebus.

Przypomnijmy, że od 5 kwietnia na ulicy Kostrogaj oraz Przemysłowej (do skrzyżowania z tą pierwszą) wprowadzony został ruch jednokierunkowy. Jest to związane z planowanymi pracami nad kanalizacją deszczową i sanitarną oraz jezdnią. W najbliższy weekend natomiast, 7-8 kwietnia na odcinku Kostrogaju (“odcinek trylinkowy”) zaplanowane są prace bitumiczne, a 8-9 kwietnia roboty będą odbywać się na odcinku od skrzyżowania ul. Kostrogaj z ul. Wiadukt oraz na samej ulicy Wiadukt.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji