REKLAMA

Idealna inwestycja. Gdzie?

REKLAMA

Nowoczesne biuro nieruchomości musi nie tylko posiadać pełen wachlarz ofert sprzedaży czy wynajmu, ale i umiejętnie je przedstawić. W naszym nowym cyklu Biuro Nieruchomości Idea Małgorzata Żółtowska zaprezentuje oferty na wymarzone mieszkanie, dom czy teren pod budowę. Może znajdziecie wśród nich coś dla siebie?

PowiązaneTematy

Małgorzata Żółtowska, właścicielka Biura Nieruchomości Idea, mieszczącego się w Przetworni, otworzyła swoje biuro, m.in. po to, żeby zbudować lepszy wizerunek pośrednika. To właśnie dlatego w jej ofercie znajdziemy między innymi wizyty wirtualne, dzięki którym możemy szczegółowo obejrzeć daną ofertę bez wychodzenia z domu i zaoszczędzić czas klienta. Wszystkie zdjęcia nieruchomości są wykonywane najnowocześniejszym sprzętem, a oferty prezentowane z należytą starannością i dbałością.

W dzisiejszym odcinku Małgorzata Żółtowska prezentuje tereny inwestycyjne, które mogą być dobrym sposobem na pewne ulokowanie pieniędzy i stworzenie biznesu.

PŁOCK, ŁĄCKA

Do sprzedaży jest świetnie zlokalizowana działka inwestycyjno-budowlana, o powierzchni całkowitej 16.525 mkw., posiadająca aktualne warunki zabudowy.

Nieruchomość składa się z dwóch działek gruntu, o numerach ewidencyjnych: 205/22 i 205/23. Działka jest płaska, o regularnych, zbliżonych do prostokąta kształtach i wymiarach.

Nieruchomość położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie i bardzo dobrze widoczna z drogi krajowej nr 62. Działka posiada dwa wjazdy z drogi asfaltowej. Co istotne, nieruchomość posiada decyzję o warunkach zabudowy na budowę domków jednorodzinnych, może więc stać się ciekawą inwestycją lub terenem pod budowę wymarzonego domu.

Na terenie nieruchomości podłączone są już media, wraz z kanalizacją.

CENA: 90 zł/mkw (1.500.000 zł) do negocjacji, istnieje możliwość kupna jednej działki.Więcej szczegółów i zdjęć znajdziecie na stronie nieruchomosci-idea.pl.

PŁOCK, BIELSKA

Na sprzedaż jest również niezabudowana działka gruntu nr 237 w atrakcyjnej lokalizacji, przy ul. Bielskiej w Płocku. Działka ma powierzchnię 9.030 mkw, kształt zbliżony jest do prostokąta. Dojazd do działki drogą asfaltową.

Ulica Bielska to druga co do długości ulica Płocka. Zaczyna się od granic miasta i biegnie aż do Starego Rynku, przez co liczy prawie 6 km. Na odcinku od granicy miasta do skrzyżowania z Alejami Jachowicza jest drogą krajową nr 60.

To właśnie przy ulicy Bielskiej powstaje drugi odcinek obwodnicy miasta. Ta droga ma szczególne znaczenie z punktu widzenia rozwoju miasta, dlatego kupno działki przy niej jest dobrą inwestycją.

CENA: 440.000 zł.

Więcej szczegółów i zdjęć znajdziecie na stronie nieruchomosci-idea.pl.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. dedd says:

    to nie bielska tylko żyzna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU