REKLAMA

I znów stłuczka przy Orlen Arenie

REKLAMA

Być może rację mają ci, którzy twierdzą, że zlikwidowanie bezpiecznego skrętu w lewo na skrzyżowaniu ulicy Łukasiewicza z Batalionów Chłopskich spowodowało wzrost zagrożenia w tym miejscu. Co jakiś czas piszemy o wypadkach i kolizjach, kolejna zdarzyła się w czwartkowy poranek.

8 września w godzinach porannych doszło do zderzenia dostawczego auta marki Mercedes z oplem astrą. Stłuczka miała miejsce na skrzyżowaniu, które od jakiegoś czasu jest pod lupą naszych czytelników. Płocczanie zwracają uwagę na to, że w tym miejscu potrzebne są bezpieczne lewoskręty i ich usunięcie – nie wiadomo z jakiego powodu – było błędem.

Z informacji uzyskanych przez nas wynika, że w porannej kolizji nikt nie został ranny, mieliśmy tu jednak już przypadek np. dachowania auta. Nie wiemy o wszystkich zdarzeniach, wystarczy jednak spojrzeć na nasze kalendarium kolizji w tym miejscu, aby zauważyć, że w ciągu ostatnich miesięcy pojawia się dość często w statystykach policyjnych. Oczywiście, najczęściej przyczyną jest nieuwaga kierowców, może jednak warto powrócić do wprowadzenia bezkolizyjnego skrętu w lewo w tym miejscu?23 sierpnia 2016 – Dachowanie przy Łukasiewicza
7 czerwca 2016 – Stłuczka na Łukasiewicza
30 maja 2016 – Stłuczka na Łukasiewicza
28 kwietnia 2016 – Kolizja na Łukasiewicza
16 listopada 2015 – Ostrożnie na drogach. Kolizja na Łukasiewicza
1 października 2015 – Kolizja na Łukasiewicza. Zderzyły się dwa samochody

Jak informuje nasz czytelnik, do kolizji doszło również 7 września, w środę, ok. godz. 19.30. Tym razem przy Galerii Mazovia kierowcy nie zachowali ostrożności, w wyniku czego doszło do zderzenia.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU