REKLAMA

Hiszpański nabytek płockich szczypiornistów

REKLAMA

SPR Wisła Płock potwierdziła, że Angel Montoro, były rozgrywający Barcelony, prawdopodobnie w przyszłym tygodniu trafi do drużyny płockich szczypiornistów.

Bardzo wysoki, bo mierzący 2,12 metra Angel Montoro to leworęczny rozgrywający, który występował w Ademar Leon i Barcelonie. Właśnie tam zdobył mistrzostwo, puchar i superpuchar Hiszpanii 2013. Ostatnio grał w klubie Fenix Toulouse Handball. SPR Wisła Płock potwierdziła na swojej stronie internetowej, że Montoro rozwiązał kontrakt z francuskim klubem, są więc bardzo duże szanse na to, że 24-letni Hiszpan dołączy do drużyny Orlen Wisły już w przyszłym tygodniu.

– Chcieliśmy sfinalizować tą transakcję bez sumy odstępnego i udało się. Uzgodniliśmy już z Montoro warunki kontraktu i w przyszłym tygodniu chcemy złożyć na nim stosowne podpisy. Angel jest znany trenerowi Cadenasowi z czasów pobytu w Ademar Leon. Imponuje warunkami fizycznymi (212 cm i 110 kg) i z pewnością wzmocni prawą stronę naszego rozegrania – skomentował transfer Hiszpana prezes SPR Wisła Płock Robert Raczkowski. – Umowa będzie obowiązywała do końca sezonu 2015/2016 – dodał.W obecnym sezonie francuskiej LNH Montoro rozegrał dziewięć spotkań, w których zdobył 19 bramek i zaliczył 11 asyst.

źródło: sprwislaplock.pl

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU