REKLAMA

HC Kasztans zwycięzcą Jubileuszowego Turnieju Piłki Ręcznej

REKLAMA

Z okazji Jubileuszu 50-lecia Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku, odbył się Turniej piłki ręcznej. W imprezie rywalizowało ze sobą osiem drużyn. Prócz głównych trzech pierwszych miejsc, zostały także wręczone nagrody indywidualne. Podczas turnieju odbyła się także zbiórka pieniędzy w ramach akcji „Walczmy razem z Przemkiem”.

8 kwietnia br. w Hali Sportowej PW odbył się Turniej Piłki Ręcznej z okazji Jubileuszu 50-lecia Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku. Celem zawodów była popularyzacja piłki ręcznej oraz dobra zabawa.

W imprezie wzięło udział osiem drużyn: Politechnika, Kool Serwis Team, Handball Płock, Anorektycy, RKS Siekiera Piła, Actimel Team, HC Kasztans i Bad Girls.

Turniej poprowadził dziennikarz i spiker sportowy Bogdan Wolny. Drużyny były podzielone na dwie grupy, po 4 zespoły w każdej. Wewnątrz grup mecze rozgrywane były na zasadzie „każdy z każdym”. Do półfinałów przechodziły z grup 2 najlepsze drużyny. Mecze te zostały rozegrane systemem A1-B2/A2-B1.

Warto przy tym wspomnieć, że Handball Płock, którego PetroNews jest patronem medialnym, przegrał tylko jedną bramką (12:11) z drużyną złożoną z zawodników, grających dawniej w lidze mistrzów, super lidze i w piłce plażowej.fot. materiały prasowe

Wyniki:
· I miejsce HC Kasztans
· II miejsce Handball Płock
· III miejsce Politechnika

Nagrody indywidualne:
· Środkowy rozgrywający Małgorzata Wochowska (Bad Girls)
· Prawoskrzydłowy Paweł Krawczyk (HC Kasztans)
· Lewy rozgrywajacy Dawid Leszczyński (Actimel Team)
· Lewoskrzydłowy Michał Frączek (Handball Płock)
· Bramkarz Przemysław Witkowski (HC Kasztans)
· Prawy rozgrywajacy Marcin Badurski (Politechnika)
· Obrotowy Paweł Woliński (Kool Serwis Team)
· Najskuteczniejszy zawodnik Jakub Sadowski (Handball Płock)
· MVP Jarosław Suski (HC Kasztans).

Podczas turnieju odbyła się zbiórka pieniędzy w ramach akcji „Walczymy razem z Przemkiem”, która miała na celu pomoc w pokryciu kosztów rehabilitacji trenera związanego z płockim środowiskiem piłki ręcznej, w tym również trenera drużyny Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU