REKLAMA

Handball Płock znów wyrusza na podbój Gdańska

REKLAMA

II Turniej Amatorek i Amatorów Piłki Ręcznej ponownie będzie gościł drużyny z całej Polski, w tym z Płocka. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku to Handball Płock wygrał turniej. Czy w tym roku będzie podobnie?

Pomysł zorganizowania amatorskich zawodów drużyn piłki ręcznej powstał w Gdańsku. To właśnie tam w styczniu 2015 roku utworzono amatorski zespół piłkarek ręcznych. Inicjatywa spodobała się tak bardzo, że również i panowie postanowili założyć swoją drużynę, a obydwa gdańskie zespoły trenują szkoleniowcy Dawid Nilsson i Marcin Pilch.

Aby zintegrować amatorów szczypiorniaka, zorganizowano ogólnopolski turniej piłki ręcznej dla amatorów. W ubiegłym roku Płock reprezentowała ekipa Handball Płock, czyli połączenie zespołów Habba Babba (coroczni triumfatorzy turnieju kibiców im. Tomka Kaszanka) oraz HC Łąck. W tym roku będzie podobnie.

Tegoroczny turniej zaplanowano na 22 i 23 kwietnia br. Płoccy zawodnicy już przygotowują się do rozgrywek i… szukają sponsorów. Na razie mają zapewnione wsparcie Daito Sushi, firmy Remontex, Unii Związków Sportowych Warszawy i Mazowsza, OrliMed, WISŁA Energy Drink, Płockiego Stowarzyszenia Sympatyków Piłki Ręcznej, Ultrapropagandy i AutoKomis VIP. PetroNews objął wyjazd płocczan patronatem medialnym.Jeśli chcecie wesprzeć Handball Płock w wyjeździe na turniej, skontaktujcie się z Mariuszem Kinalskim, tel. 785-212-913 lub e-mail mariuszkinalski@gmail.com.

Płocczanie już w Gdańsku. Pierwszy mecz wygrany i… cały turniej również!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU