Gwiazdy tanecznego show wystąpią w Płocku

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Gwiazdy telewizyjnego programu “You Can Dance” wystąpią na deskach płockiego amfiteatru wraz z uczestnikami FAME DANCE FESTIWAL na wielkiej gali tańca. 

Fame Dance Festiwal 6 to czterodniowe darmowe warsztaty, które rozpoczęły się 19 czerwca. Studio tańca Fame pełniło rolę tanecznej fabryki, gdzie uczestnicy szkolili swoje umiejętności pod okiem gwiazd tańca, które są znane między innymi z programu “You Can Dance”. Pokaz tego, czego nauczyli się festiwalowicze odbędzie się na amfiteatrze 23 czerwca.

– Atmosfera FDF jest nieziemska, każdy jest pełen zapału do pracy. Wszyscy mają jeden wspólny cel, którym jest pokaz końcowy. W czasie, gdy w siedzibie studia odbywają się zajęcia warsztatowe, tancerze Studia Tańca Fame pilnie trenują, pod okiem swoich choreografów, na płockim amfiteatrze przygotowując się do wieczornej gali tańca, która jest podsumowaniem ich rocznej pracy tanecznej – zapewniają organizatorzy FDF.

fot. PetroNews

Celem projektu  jest popularyzacja działalności artystycznej – tańca wśród dzieci i młodzieży z terenu miasta, upowszechnienie wszechstronnego rozwoju, sprawności fizycznej, organizacja dzieciom i młodzieży czasu w okresie przed końcem roku szkolnego, kształtowanie współpracy w zespole, możliwość zaprezentowania nabytych umiejętności przed szeroką publicznością.

Zorganizowanie tegorocznego festiwalu nie byłoby możliwe gdyby nie ogromne wsparcie ze strony sponsorów: PKN ORLEN oraz Fundusz Grantowy dla Płocka.

23 czerwca 2017 płocka scena na Amfiteatrze przemieni się w kopalnię młodych talentów. Będzie można podziwiać popisy warsztatowców jak również tancerzy ze Studia Tańca Fame

Podczas tanecznej imprezy zobaczymy Karolinę CUKI Dziemieszkiewicz, która specjalizuje się w stylu commercial hip hop oraz Patryka Rożnieckiego, który jest specjalistą w stylu new age i high heels.

By zobaczyć wielką galę należy odebrać darmową wejściówkę , które będzie można nabyć w Studiu Tańca Fame (ul. Nowy Rynek 11- budynek Teatru Dramatycznego od godz. 8:00-20:00) i w POKiSie (ul. Tumska 9). ​

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji