REKLAMA

Grzegorz Schetyna podsumował kampanię wyborczą w Płocku [FILM]

REKLAMA

Grzegorz Schetyna przyjechał w tym tygodniu do Płocka, aby podsumować kampanię wyborczą w naszym okręgu. Polityk podkreślił znaczenie wyboru właściwych ludzi do parlamentu w celu dobrej współpracy z samorządem.

Lider Koalicji Obywatelskiej, Grzegorz Schetyna, podczas konferencji prasowej, która odbyła się 8 października, podkreślał ogromne znaczenie wyboru do Sejmu ludzi, którzy zagwarantują dobrą współpracę z samorządem. Polityk zaznaczył również, że niedzielne wybory będą decyzją między współpracą z Unią Europejską a konfliktem ze wspólnotą.

– Zawsze mówiliśmy, Polska musi być w Europie Zachodniej, Polska musi być otwarta na współpracę. Jeżeli ktoś odwraca się od Europy tyłem, to staje zawsze prosto twarzą w twarz z naszymi wschodnimi sąsiadami i to nie jest nigdy dobry wybór – podkreślał Grzegorz Schetyna.Poszczególni kandydaci Koalicji Obywatelskiej podkreślili podczas konferencji, jak duże znaczenie ma dla nich praworządność, ład konstytucyjny, prawa człowieka, prawa kobiet, walka z wykluczeniem, dobra edukacja i opieka zdrowotna.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Popularne Dyskusje

Reklama

Przeczytaj

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU