REKLAMA

Groził, że 10 kwietnia dojdzie do zagrożenia życia osób. Zatrzymano go na terenie powiatu płockiego

REKLAMA

O zatrzymaniu mężczyzny na terenie powiatu płockiego poinformował rzecznik Komendy Stołecznej Policji. Jak potwierdził, 21-letni Adam M. rozsyłał wiadomości, w których groził, że 10 kwietnia dojdzie do zagrożenia życia i zdrowia osób w znacznych rozmiarach.

Jak informują media ogólnopolskie, w tym Radio Zet, w czwartek, 8 kwietnia zatrzymano na terenie powiatu płockiego 21-letniego Adama M., podejrzewanego o rozsyłanie wiadomości z groźbami. Nadkomisarz Sylwester Marczak ze stołecznej policji przyznał, że wiadomość z groźbami od tego mężczyzny trafiła pod koniec marca m.in. do Komendy Stołecznej Policji.

Wiadomość mailowa sugerowała, że 10 kwietnia dojdzie do zagrożenia życia lub zdrowia wielu osób lub mienia w znacznych rozmiarach. Pomimo tego, że nadawca wykonał szereg zabezpieczeń, by pozostać anonimowy, to zespół policjantów z wydziału do walki z cyberprzestępczością ustalił jego tożsamość, w wyniku czego 21-letni mężczyzna został zatrzymany.

Rzecznik KSP przekazał także, iż podczas przeszukania miejsca zamieszkania mężczyzny znaleziono i zabezpieczono sprzęt komputerowy, tablet, telefony oraz nośniki danych, na których znaleziono wiele wiadomości wysyłanych do różnych instytucji, także wiadomości dotyczące m.in. najważniejszych osób w kraju.Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Łysy says:

    Groził sugerował czy zapowiadał bo już sam nie wiem po przeczytaniu tego bełkotu o co chodzi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU