REKLAMA

Goślice – samochód w rowie

REKLAMA

Padający deszcz to jednocześnie niebezpieczne warunki na drodze. Zdają się o tym zapominać niektórzy kierowcy, jadąc zbyt szybko i… powodując kolizje.

Prawdopodobnie to właśnie niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze było przyczyną zdarzenia, do jakiego doszło w Goślicach w środę rano.

– Samochód wpadł do rowu, jechał w kierunku Płocka – poinformowała nas czytelniczka, przesyłając zdjęcie, które wykonała około godz. 9.– Nie mamy żadnego zgłoszenia o kolizji w tym miejscu – powiedział nam Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – Prawdopodobnie kierowca stracił panowanie nad samochodem i wpadł do rowu, jednak nikomu nic się nie stało, więc nie powiadomił policji – przypuszczał rzecznik.

Tym razem zakończyło się szczęśliwie (choć nie dla auta), my jednak ostrzegamy – na drogach w czasie deszczu jest ślisko, warto zachować ostrożność.

Zdjęcie nadesłane przez czytelniczkę
Zdjęcie nadesłane przez czytelniczkę

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Janek says:

    Uważam że ten cwaniaczek nie stosował do ograniczenia szybkości a jak by niewinnego zabił zastanówcie się bydlaku tak jeżdżący miłego dnia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU