REKLAMA

Golden Life zagra w Płocku! Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy prawie zaplanowana

REKLAMA

W niedzielę, 11 stycznia, podczas 23. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na scenie przed płockim ratuszem zagra zespół Golden Life. Tradycyjnie imprezy odbędą się w galeriach handlowych, płockim ZOO, banku oraz na Starym Rynku. 

PowiązaneTematy

Koncert w ramach WOŚP, jak co roku, odbędzie się na scenie przed ratuszem. Jedną z pierwszych gwiazd, które potwierdziły swój występ, będzie znany i lubiany zespół Golden Life. Informacje o koncercie gdańskiej supergrupy pokrywają się z kalendarzem kapeli.

Występ kultowego zespołu nie będzie jedyną atrakcja kolejnego finału WOŚP. – Grają z nami wszystkie galerie i ZOO – powiedziała Inga Kujawa-Zawadzka z Młodzieżowego Domu Kultury. – Wolontariusze cały czas się zgłaszają, w sumie na ulice naszego miasta wyjdzie aż 450 osób z puszkami. Ta liczba jest ograniczona, nie ma sensu, żeby było ich więcej – dodała przedstawicielka płockiego sztabu WOŚP. Udział w styczniowej kweście zadeklarował między innymi Janusz Majchrzak, prezes Komunikacji Miejskiej, do współpracy zostali zaproszeni także prezydenci, radni, posłowie pochodzący z Płocka, aktorzy płockich teatrów czy sportowcy z obu jednostek Wisły Płock.– Program strony artystycznej 23. finału WOŚP jest jeszcze w fazie przygotowań – powiedziała Litosława Koper, dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury. – Zapraszamy do udziału szkoły i ich chóry. W Galerii Mosty wystąpią wszelkie zespoły, kabarety czy inne grupy działające przy Spółdzielczym Domu Kultury. W ZOO, Płocka Grupa Fotograficzna będzie robiła zdjęcia ze zwierzętami – dodała szefowa sztabu płockiego WOŚP.

Na scenie przed ratuszem, poza zespołem Golden Life, zagrają również Sexbomba, Plan, GroupThink czy płocka Zwiezda. PetroNews jest patronem medialnym wydarzenia, przeznaczamy również na aukcje WOŚP nasze powierzchnie reklamowe. Szczegóły wkrótce.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU