REKLAMA

Gładki awans młodych Nafciarzy [ZDJĘCIA]

REKLAMA

Nie mieli najmniejszych problemów juniorzy Orlen Wisły Płock z wywalczeniem przepustki do półfinałów mistrzostw Polski. Na dodatek, nie pokazali jeszcze pełni potencjału.

W rozgrywanych w płockiej Orlen Arenie zawodach młodzi Nafciarze kontynuowali zwycięski marsz, trwający od 1/8 finału, gdzie również pozostawili w tyle wszystkich oponentów. Zmagania rozpoczęli w piątek od pogromu. Włókniarzowi z Konstantynowa Łódzkiego zaaplikowali ponad 40 goli, tracąc tylko 15! Ogromna w tym zasługa szczelnej defensywy i skutecznych akcji indywidualnych. Niemal identyczny scenariusz miał miejsce w sobotę – w meczu ze Spartą Oborniki odnieśli szesnastobramkowe zwycięstwo i byli już pewni gry w półfinałach. Niedzielny mecz z Padwą Zamość był już dla płocczan formalnością. Po raz kolejny nie dali szans drużynie przeciwnej, odnosząc ośmiobramkowe zwycięstwo i zwyciężając w całym turnieju.

Wydaje się, że brakowało wymagających rywali na drodze juniorów do półfinałów. Jedynie ostatni mecz rozgrywanych w Płocku turniejów wymagał od podopiecznych Bogdana Janiszewskiego i Roberta Jankowskiego większego wysiłku. Czy w kolejnej fazie znajdzie się rywal, potrafiący przeciwstawić się bardzo dobrze funkcjonującej płockiej maszynie?

Wyniki Grupy K Półfinałów Mistrzostw Polski Juniorów:13.02.2015
Orlen Wisła Płock – KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki 43:15 (18:8)
Padwa Zamość – Sparta Oborniki 40:24 (17:13)

14.02.2015
KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki – Padwa Zamość 21:38 (9:21)
Orlen Wisła Płock – Sparta Oborniki 34:18 (21:10)

15.02.2015
Orlen Wisła Płock – Padwa Zamość 31:23 (14:10)
Sparta Oborniki – KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki 33:27 (13:14)

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU