REKLAMA

Gigantyczne pisanki w Galerii Mazovia

REKLAMA

Rozkwitające rośliny, zieleń czy coraz śmielej śpiewające ptaki zwiastują nam najradośniejsze święto w roku – Wielkanoc. A co kojarzy nam się z tymi dniami? Oczywiście kolorowe, ręcznie malowane lub wyklejane pisanki. Takie gigantyczne możemy zobaczyć już od poniedziałku w Galerii Mazovia, na klientów czekają również inne niespodzianki.

W świąteczną atmosferę wprowadzi nas świąteczny Jarmark ze specjałami z całej Polski. Od 5 do 14 kwietnia br. będzie można nie tylko poczuć zapachy i smaki niezapomnianych, tradycyjnych przysmaków, ale i zakupić je, aby nasz wielkanocny stół był wyjątkowy.

Od 3 kwietnia rozpoczyna się natomiast „Festiwal Gigantycznych Pisanek”, który potrwa do 15 kwietnia. Podczas festiwalu, dzieci ze szkół i przedszkoli oraz ich opiekunowie zaprezentują swoje plastyczne umiejętności i kreatywne pomysły, ozdabiając gigantyczne pisanki, które potem zostaną wystawione na świątecznej scenie Galerii Mazovia. Każdy z klientów, który zrobi zakupy za minimum 10 złotych w jednym ze sklepów lub stoisk dostępnych w galerii, będzie mógł oddać głos na najładniejszą Gigantyczną Pisankę. Głosowanie potrwa do 15 kwietnia. Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

Zobacz jak przedszkolaki z Przedszkola nr 8 ozdabiały pisankę (KLIKNIJ)

Galeria Mazovia, chcąc umilić przedświąteczne zakupy i przygotowania do świąt wielkanocnych, proponuje artystyczną rozrywkę i zachęca do głosowania na piękne pisanki. Zaprasza też wszystkie dzieci do spotkania z Pluszowym Królikiem, który podczas weekendu przedświątecznego, w dniach 8-9 kwietnia br., zawita do Galerii Mazovia.– Z naszym Pluszowym Królikiem będzie można pobawić się, uścisnąć mu dłoń lub zrobić sobie zdjęcie. Malowanie buziek i skręcanie balonów to dodatkowa atrakcja, która spodoba się naszym milusińskim – mówi Katarzyna Klaczka-Wachowska, Dyrektor Galerii Mazovia.

Galeria Mazovia zachęca również do sprawdzenia ofert w nowych sklepach, które otworzyły się na terenie galerii w ostatnim czasie, jak np. Sinsay, Lee Wrangler, 4F Junior czy LP Elektronik.

 

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU