Giełda Ogrodnicza już w niedzielę

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Miłośników kwiatów, ogrodowych amatorów jak i profesjonalistów serdecznie zapraszamy na Giełdę Ogrodniczą, która już w najbliższą niedzielę zagości w naszym mieście. 

Giełda OgrodniczaPo raz kolejny zazieleni się plac przed Teatrem Dramatycznym. Giełda Ogrodnicza zostanie otwarta 8 maja o godzinie 8. Dla wystawców zacznie się natomiast już od 7. Zakończenie planowane jest na ok. godz.16-17.

Pojawią się na niej producenci, więc jest szansa na zakup interesujących nas towarów po w niższej cenie. Organizatorzy zapewniają, że każdy znajdzie tam coś dla siebie. Oprócz zakupu roślin i mebli ogrodowych, będzie można posłuchać rad plantatorów.

Przypomnijmy, że jest to już piąta edycja tej imprezy, a poprzednie cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno ze strony wystawców, jak i odwiedzających. Giełda ogrodnicza organizowana jest wiosną oraz w okresie jesiennym. Przyjeżdżają na nią wystawcy z całego kraju, z okolic Łodzi, Warszawy i, oczywiście, Płocka.

– Obecnie przyjazd zadeklarowało około 40 wystawców (około 65 stanowisk), wśród nich są osoby, które wiernie przyjeżdżają na naszą giełdę od samego początku, ale są również wśród nich nowi wystawcy – usłyszeliśmy w spółce Rynex, która jest organizatorem giełdy.

Są jeszcze wolne miejsca, więc chętni producenci mogą się zgłaszać. Jak się dowiedzieliśmy, standardowe stanowisko to 15 m2, czyli 3×5 m.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji