REKLAMA

Gdzie dobrze zjeść w podróży? [FILM]

REKLAMA

Stacje paliw już od dawna przestały pełnić funkcję wyłącznie dystrybutora z benzyną czy olejem napędowym. W ciągu ostatnich lat poszerzały swój asortyment i usługi, kierując się zwłaszcza w stronę oferty gastronomicznej. Teraz można bez obaw i naprawdę smacznie (przetestowaliśmy) zjeść wybrane z oferty Stop Cafe produkty.

Wakacyjna kampania reklamowa oferty Stop Cafe odbywa się pod hasłem: ​„Jedzenie na ORLENie”. Jak wyjaśnia PKN ORLEN, założeniem akcji jest wzmocnienie pozytywnego wizerunku marki Stop Cafe, ale i pokazanie tego, jak szeroka gama produktów jest dostępna na stacjach w formacie restauracyjnym. Kampania potrwa do końca sierpnia br.

W opublikowanym 17 lipca br. spocie, Stop Cafe przedstawione jest jako miejsce idealne na przerwę w wakacyjnej podróży i zjedzenie pełnowartościowego posiłku. W ofercie marki dostępne są bowiem nie tylko przekąski, takie jak kawa i hot dogi, ale także dania obiadowe, burgery z frytkami, nuggetsy, sałatki i menu specjalnie skomponowane dla dzieci.

– Kierujemy kampanię do trzech grup docelowych: podróżujących rodzin z dziećmi, młodzieży i kobiet – mówi Jarosław Skorupa, Dyrektor Wykonawczy ds. Marketingu PKN ORLEN. – Mają one różne preferencje żywieniowe, a na stacjach ORLEN każdy znajdzie coś dla siebie. To doskonała alternatywa dla restauracji typu fast food. Charakter naszego spotu jest przyjemny i wprowadza w wakacyjny klimat, co dodatkowo wzmacnia wykorzystana muzyka – cover utworu „Przygoda”, którego autorem jest zespół Wiślanie 69 – wyjaśnia Jarosław Skorupa.Jak informuje koncern, oprócz 30- i 15-sekundowych spotów telewizyjnych, w kampanii wykorzystane zostaną również 30-sekundowe spoty radiowe, reklamy internetowe w formie video oraz display, a także outdoor w postaci tablic na trasach tranzytowych z oznaczoną odległością do najbliższych stacji ORLEN.

Kampania promowana będzie również w kanałach własnych PKN ORLEN, m.in. na stronie internetowej oraz na profilach w mediach społecznościowych. Projekt od strony kreatywnej przygotowała agencja reklamowa Red8, a media zaplanował dom mediowy Starcom.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU