REKLAMA
REKLAMA

Filia w Płocku Politechniki Warszawskiej świętuje 50. urodziny

REKLAMA

Filia Politechniki Warszawskiej w Płocku obchodzi swój Jubileusz 50-lecia. Uroczystości rozpoczną się mszą świętą w Katedrze, którą poprowadzi Biskup Płocka Piotr Libera. W teatrze odbędzie się główna uroczystość, podczas której zostaną wręczone medale i odznaczenia, a wieczorem absolwenci będą bawić się na balu. 

22 kwietnia Politechnika Warszawska Filia w Płocku obchodzić będzie swój Jubileusz 50-lecia. Uroczystości rozpoczną się o godzinie 9 Mszą świętą w Bazylice Katedralnej w Płocku, pod przewodnictwem Jego Ekscelencji Księdza Biskupa Płockiego Piotra Libery.

PowiązaneTematy

Następnie, o godz. 11, w Teatrze Dramatycznym w Płocku odbędzie się Główna Uroczystość Jubileuszowa, podczas której uczestnicy wysłuchają Koncertu Zespołu VOŁOSI wraz z Płocką Orkiestrą Symfoniczną. Artyści zaprezentują autorską muzykę instrumentalną, wyrastającą z karpackich korzeni, ale noszącą w sobie znamiona jazzowej improwizacji, naładowaną rockową energią, pełną niezwykle emocjonalnego przekazu.

Po części artystycznej nastąpi wręczenie medali i odznaczeń oraz wystąpienia okolicznościowe.

Uroczystość zakończona zostanie uroczystym toastem. Dla absolwentów przewidziano w godzinach 14-16 spotkania, z możliwością zwiedzania uczelni w Gmachu Głównym przy ul. Łukasiewicza 17 oraz Gmachu Mechaniki, Al. Jachowicza 2. Na koniec, wieczorem, w Domu Technika absolwenci będą bawić się na Balu Jubileuszowym. Oprawę muzyczną imprezy zapewni zespół Terytoria.