REKLAMA

„Fighter” w NK Przedwiośnie

REKLAMA

Tradycyjnie NoveKino Przedwiośnie zaprasza na nowości dla najmłodszych i starszych widzów. W tym tygodniu m.in. „Król Lew” oraz „Fighter”.

Od piątku, 19 lipca, zapraszamy na „Króla Lwa” w wersji z dubbingiem i napisami, a także w 3D. Historia Króla Lwa to jedna z najpiękniejszych opowieści w dziejach kina. Po 25 latach od premiery kultowej animacji, Jon Favreau w nowej wersji filmu ponownie zabiera widzów na afrykańskie sawanny.

Pośród afrykańskiej sawanny przychodzi na świat jej przyszły król. Mały Simba uwielbia swojego ojca, króla Mufasę. Jednak nie wszyscy są szczęśliwi z pojawienia się młodego lwiątka. Dawny następca tronu, Skaza, ma swoje plany dotyczące przyszłości Lwiej ziemi. W efekcie Simba opuszcza swoją rodzinę. Żyjąc na wygnaniu musi dorosnąć i, z pomocą zaskakującej dwójki przyjaciół, nauczyć się jak odebrać to, co jest mu należne.
REŻYSERIA: Jon Favreau OBSADA: Wiktor Zborowski, Artur Żmijewski, Danuta Stenka

Fighter

Drugą premierową propozycją jest „Fighter”. Na ekranie zobaczymy najgorętsze nazwiska ostatnich lat– Piotr Stramowski i Mikołaj Roznerski w zaciętych zmaganiach, których zwycięzca może być tylko jeden! U boku odtwórców głównych ról zobaczymy, m.in.: Katarzynę Maciąg, Aleksandrę Szwed, Krzysztofa Stelmaszyka, Wojciecha Mecwaldowskiego, Tomasza Oświecińskiego, Annę Karczmarczyk, Daniela „Qczaj” Kuczaja i Jarosława Boberka. W tle zaś mistrzowskie znakomitości ze świata boksu i MMA: Krzysztof „Diablo” Włodarczyk, Andrzej Fonfara i Marcin „Różal” Różalski.

Zawodnik MMA – Tomek Janicki ma wszystko: sławę, pieniądze i piękną Agatę u swojego boku. Na horyzoncie zaś walkę o mistrzowski pas. Kiedy w ostatniej chwili federacja zamienia prestiżowe starcie na Freak Fight z udziałem boksera Marka „Pretty Boya” Chmielnickiego, Tomek wpada we wściekłość. Pod wpływem emocji podejmuje kilka złych decyzji. Te wystarczają, by jego kariera z dnia na dzień legła w gruzach. W konsekwencji okryty niesławą opuszcza miasto, by z dala od medialnego zgiełku ułożyć sobie życie na nowo. Szansa na to pojawia się, kiedy poznaje panią doktor – Magdę. Para zakochuje się w sobie, ale nad Tomkiem znów zbierają się czarne chmury. Szantażowany przez groźnego gangstera zawodnik nie ma wyboru. Musi wrócić na ring i zmierzyć się z dawnym rywalem. Lecz tym razem na jego zasadach i w jego dyscyplinie – czyli w bezkompromisowym, bokserskim starciu, które będzie oglądać cała Polska.

Filmowe Lato

Od poniedziałku do piątku o godz. 11 zapraszamy na letnie seanse dla najmłodszych w cyklu Filmowe Lato.

Harmonogram projekcji w najbliższym repertuarze:

  • 19.07 – „Magiczny dywan” dubbing
  • 22.07 – „Praziomek” dubbing
  • 23.07 – „Lego Przygoda 2” dubbing
  • 24.07 – „ Corgi, psiak Królowej” dubbing
  • 25.07 – „Manu. Bądź sobą!” dubbing.

Bajkoranki: Dzień Czekolady

W sobotę i niedzielę o godz. 11 zapraszamy na Bajkoranki i film familijny „Dzień Czekolady” – ekranizację książki Anny Onichimowskiej o tym samym tytule. Bilety na seans w cenie 12 zł.

„Dzień czekolady” to zachwycająca ekranizacja pełnej magii książki, która opowiada o przygodach Moniki i Dawida. Dwójkę niezwykłych bohaterów połączy, nie tylko przyjaźń, ale też wspólny sekret. Odkryją świat, w którym żyją zjadacze poniedziałków, wtorków i kolejnych dni tygodnia. Czy uda im się spełnić marzenie i cofnąć czas? Poznaj z nimi tajemnicę starego zegara i obudź szalonego Skoczka Czasu, który za pomoc żąda zapłaty w czekoladzie. Może dowiesz się również, kim tak naprawdę jest tajemnicza kotka, którą przygarnął Dawid i dlaczego Monika chodzi w hawajskiej spódniczce hula. A jeśli będziesz mieć odwagę, nie zamykaj oczu i zmierz się ze złą wiedźmą, wykradającą dzieciom ich drogocenne wspomnienia! „Dzień czekolady” to opowieść o tęsknocie, miłości i wyobraźni tak potężnej, że niemożliwe staje się możliwe, zmieniając życie wszystkich bohaterów na zawsze.
REŻYSERIA: Jacek Piotr Bławut OBSADA: Dawid Ogrodnik, Katarzyna Kwiatkowska, Magdalena CieleckaKino Podróżnika: W obronie jedzenia

W niedzielę o godz. 16:00 zapraszamy na Kino Podróżnika i seans filmowy „W obronie jedzenia”.

Po projekcji o autorze i głównych bohaterach filmu, oraz o tym co robić żeby realnie zwiększyć swoje szanse na zdrowie długie życie, opowie Rita Góralska, absolwentka prestiżowego Università degli Studi di Scienze Gastronomiche, Food Innovation Program. Będzie można też poczęstować się przekąskami, przygotowanymi pod okiem ekspertki i przekonać się w praktyce, o przyjemności zdrowego jedzenia.

„W obronie jedzenia” – to tytuł jednej z bestsellerowych książek Michaela Pollana – amerykańskiego pisarza, dziennikarza, działacza społecznego i profesora dziennikarstwa na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley.

Film jest ekranizacją tej głośnej książki, która dla aktywistów żywieniowych na całym świecie stanowi rodzaj biblii. Reżyser, Michael Schwarz i Michael Pollan ruszyli w podróż po całym świecie, aby dotrzeć do sedna jednego z podstawowych zagadnień: co tak naprawdę powinniśmy jeść? Na swojej drodze spotkali przedstawicieli różnych kultur, narodów i tradycji żywieniowych. Pomogło im to nie tylko odpowiedzieć na to życiodajne pytanie, ale też sformułować kilka prostych zasad opartych na zdrowym rozsądku, których przestrzeganie sprawia, że jedzenie staje się źródłem zdrowia, siły i po prostu codziennej przyjemności.

Ceny biletów: 20 zł – bilet normalny, 18 zł – bilet ulgowy.

Rodzinne Oglądanie: Młody geniusz i kłopotliwe wynalazki

W środę, 24 lipca o godz. 12:10 w ramach Rodzinnego Oglądania odbędzie się pokaz filmu familijnego „Młody geniusz i kłopotliwe wynalazki”.

Gaston Lagaffe zaczyna staż w firmie Peticoin, której motto brzmi: „uczynić nieużyteczne użytecznym”. Chcąc zaimponować kolegom, codziennie wymyśla przeróżne wynalazki, które – jego zdaniem – mają ułatwiać pracę, ale w praktyce przynoszą więcej szkody niż pożytku. Pasmo wywołanych przez Gastona katastrof, jego sposób bycia oraz fakt, że do pracy przychodzi w towarzystwie kota, złotej rybki i oswojonej mewy, sprawiają, że jego szef, pan Prunelle szybko zaczyna mieć dość nowego pracownika. Kiedy sytuacja staje się napięta, a kariera zawodowa Lagaffe’a wisi na włosku, dzieje się coś nieprzewidzianego. Okazuje się, że to właśnie Gaston może być jedyną osobą, która będzie w stanie powstrzymać bezdusznego biznesmena Aime De Mesmaekera przed przejęciem Peticoin.
REŻYSERIA: Pierre-Francois Martin-Laval OBSADA: Theo Fernandez, Pierre-Francois Martin-Laval, Arnaud Ducret

W repertuarze wciąż pozostają:

  • film familijny „Młody geniusz i kłopotliwe wynalazki” – Gaston Lagaffe zaczyna staż w firmie Peticoin, której motto brzmi: „uczynić nieużyteczne użytecznym”. Chcąc zaimponować kolegom, codziennie wymyśla przeróżne wynalazki;
  • animacja „Sekretne życie zwierzaków domowych 2” dubbing – Max i Snowball wyjeżdżają na wycieczkę poza miasto, gdzie czeka ich życie, którego nigdy nie znali;
  • „Spider-Man: Daleko od domu” dubbing – Peter Parker wyrusza na szkolne wakacje do Europy. Nie będzie mu dane odstawienie kostiumu Spider-mana na zbyt długo;
  • horror „Annabelle wraca do domu” napisy – Demonologowie Ed i Lorraine Warren za wszelką cenę chcą uniemożliwić Annabelle dokonywanie kolejnych okrutnych czynów. Przywożą opętaną lalkę do zamkniętego pokoju w swoim domu.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU