REKLAMA

Farben Lehre zaprasza na koncert. Projekt Punk po raz pierwszy w Płocku

REKLAMA

W piątek, 4 lipca, w Płocku odbędzie się koncert Projekt Punk, na którym zostaną przypomniane klasyki z historii polskiego punk-rock’a. Znane utwory takich grup jak Dezerter czy Armia usłyszymy w aranżacjach płockiej grupy Farben Lehre. 

Projekt Punk to kolejna płyta Farben Lehre, na którą składa się dwadzieścia istotnych utworów z bogatej historii polskiego punk-rock’a. Na krążku znajdują się takie klasyki, jak „Niezwyciężony” Armii, „Ku przyszłości” Dezertera czy „Na bliskim Wschodzie” grupy Brak. – Wybór utworów był jak najbardziej subiektywny, zgodny z naszą oceną i własnymi preferencjami – tłumaczy Wojciech Wojda, wokalista Farben Lehre. – Całe wydawnictwo ma charakter jak najbardziej sentymentalny – dodał.

Płocka formacja promowała tę płytę m.in. na Przystanku Woodstock w 2013 roku. Tym razem artyści zaprezentują klasyki polskiego punk-rock’a w rodzinnym mieście – po raz pierwszy. Już w najbliższy piątek, w klubie Rock’69 – na start Rockowych Ogródków – odbędzie się koncert Farben Lehre. Początek o godzinie 20. Wstęp wolny.Supportem będzie młoda, bardzo energiczna formacja Offensywa.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU