REKLAMA

Ekstremalna Droga Krzyżowa 2017. Startuje nabór Liderów!

REKLAMA

Piesza, nocna wędrówka w ciszy na dystansie minimum 40 km. Ekstremalna Droga Krzyżowa jest wyzwaniem dla tych, którzy nie boją się wycieńczenia. W 2016 roku wydarzenie przyciągnęło 25 tys. uczestników, którzy pokonali 177 tras w Polsce i 11 za granicą. Właśnie trwa nabór na Liderów, którzy zorganizują EDK w swojej okolicy.PowiązaneTematy

7 kwietnia już po raz 9. wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa, która polega na pokonaniu wybranej, ponad 40-kilometrowej trasy nocą w modlitwie. Każdy uczestnik otrzyma od organizatorów specjalnie przygotowanie na tę okoliczność rozważania – w formie książeczki i mp3. Organizatorzy szacują, że w tej edycji weźmie udział nawet 100 tys. śmiałków z 30 państw. Trwa nabór Liderów – osób, które są gotowe tworzyć EDK w swoich miejscowościach, dając tym samym możliwość wzięcia udziału w tej wyjątkowej drodze innym ludziom ze swojego otoczenia.
Aby zostać Liderem, wystarczy zgłosić się na stronie: rejony.edk.org.pl. Osoby, które chcą być uczestnikami EDK, ale nie mogą być Liderem, będą mogły zgłaszać się przez stronę www.edk.org.pl w terminie od 1 marca br. Do zapisów organizatorzy zachęcają osoby pełnoletnie.
EDK odbyło się także podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie – pielgrzymi przeszli wówczas trasami na obrzeżach miasta.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU