REKLAMA

Eksperymenty i roboty w Tygodniu Przedsiębiorczości [ZDJĘCIA]

REKLAMA

Do 24 listopada potrwają obchody Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Płocku. Dzisiaj w hali SW im. Pawła Włodkowica mogliśmy z tej okazji oglądać m.in. roboty i wystawę eksponatów z Centrum Nauki Kopernik.

W środę przez cały dzień w hali Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica zwiedzający mogli oglądać wystawę „Eksperymentuj” z Centrum Nauki Kopernik. Uczyli się na niej m.in. jak powstaje film, sprawdzali swoją pamięć czy szybkość reakcji. Mogli także oglądać widowiskowe eksperymenty naukowe z użyciem ciekłego azotu, a także pokazy i warsztaty, dotyczące budowy i programowania robotów.

PowiązaneTematy

Na czwartek zaplanowano m.in. szkolenie dla przedsiębiorców, dotyczące powiązań kooperacyjnych, a na piątek debatę z przedsiębiorcami z udziałem prezydenta Płocka Andrzeja Nowakowskiego.Organizatorami płockiej edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości są: Stowarzyszenie Academia Economica, Urząd Miasta Płocka, Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica, Mazowiecki Fundusz Poręczeniowy oraz Fundacja Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości.

Szczegółowy harmonogram wydarzeń na www.projektplock.pl.