REKLAMA

Dźwig wjechał tył samochodu

REKLAMA

Dźwig samobieżny wjechał w tył auta osobowego na skrzyżowaniu na Podolszycach tuż przy charakterystycznym budynku tzw. szafie i Galerii Wisła. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zderzenia doszło ok. godziny 13.30 tuż przy dużym skrzyżowaniu ulic Wyszogrodzka z Jana Pawła II i al. Armii Krajowej. Z niewyjaśnionych przyczyn dźwig samobieżny wjechał w tył auta osobowego. Jedna osoba trafiła do szpitala.

PowiązaneTematy

– Trwają czynności wyjaśniające dlaczego dźwig wjechał w tył auta osobowego. Na miejscu jest już sztab policji, który kieruje ruchem ponieważ tylko jeden pas jest dostępny do poruszania się – informuje rzecznik płockiej policji Krzysztof Piasek.

Na miejscu są utrudnienia w ruchu. Zostały zablokowane dwa pasy, a tylko jednym jest możliwy przejazd.

Aktualizacja

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierująca samochodem peugeot, jadąc w kierunku Słupna, zatrzymała się przed skrzyżowaniem z uwagi na włączone czerwone światło – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – Kierujący dźwigiem samobieżnym, jadący za peugeotem nie zdołał wyhamować i uderzył w tył peugeota. W wyniku zderzenia, kierująca osobówką doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala, gdzie trwają jej badania – wyjaśnia rzecznik.