Dzień Dziecka w “dwunastce”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Szkoła Podstawowa nr 12 nieco wcześniej obchodziła Dzień Dziecka. W piątkowe przedpołudnie zorganizowała dla swoich uczniów gry, zabawy i wspólne grillowanie. 

W grach i zabawach wzięli udział uczniowie wszystkich klas SP nr 12. Impreza została zorganizowana przez władze placówki oraz Radę Osiedla Wyszogrodzka. Dzieci mogły liczyć na szereg atrakcji. – Drugi rok z rzędu pomagamy w organizacji tej imprezy – powiedział Łukasz Dąbrowski, przewodniczący zarządu osiedla Wyszogrodzka. – W tym roku mieliśmy pokaz tresury psów, straż pożarną, dmuchane zamki, zajęcia z zumby oraz wspólne grillowanie – dodał.

Impreza kierowana była do całych rodzin. Wzięli w niej udział także mieszkańcy osiedla Wyszogrodzka – nie tylko uczniowie “dwunastki”. Uczestnicy mogli liczyć na ciepły poczęstunek od organizatorów. – Nikt nie wyszedł bez grillowanej kiełbaski – zapewniał Łukasz Dąbrowski.

Patrząc na dzieci, najwięcej radości sprawiła im piana wypuszczona na płytę boiska przez strażaków. Uczniowie podstawówki mogli do woli brodzić w niej po kolana.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji