REKLAMA

Dzieci potrącone na pasach na ulicy Wyszogrodzkiej w Płocku

REKLAMA

Dzisiaj, niedługo po godzinie 11, doszło do potrącenia dwójki dzieci na pasach. Do zdarzenia doszło na ulicy Wyszogrodzkiej – na wysokości salonu volkswagena. Dzieci odniosły obrażenia i zostały przewiezione do szpitala. Droga w kierunku Płocka jest całkowicie zablokowana.

Do wypadku doszło w sobotę, 26 maja, około godziny 11.15. Na ul. Wyszogrodzkiej – na wysokości salonu volkswagena – potrącono dwójkę dzieci przechodzącą przez pasy. Jak podaje płocka policja, 75-letni kierowca próbował wyminąć samochód, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych.

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem toyota land cruiser, 75-letni mieszkaniec powiatu płockiego, jadąc w kierunku Płocka omijał samochód, który zatrzymał się przed pasami by przepuścić pieszych – relacjonuje Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy płockiej policji..Dzieci z obrażeniami odwieziono do szpitala. Stan ich zdrowia nadal jest badany.

PowiązaneTematy

Pas ulicy Wyszogrodzkiej w kierunku Płocka jest całkowicie zablokowany. Utrudnienia mają potrwać jeszcze co najmniej do 14.40. Polecamy wybrać inną drogę dojazdu do miasta.