ADVERTISEMENT

Dyskusja o reformie oświaty w TNP

ADVERTISEMENT

Dyskusja zatytułowana „Reforma oświaty w Polsce. Nadzieje i obawy”, organizowana przez sekcję dialogu Płockiego Towarzystwa Naukowego odbędzie się w najbliższy czwartek w siedzibie TNP przy ul. Narutowicza.

W panelu wezmą udział:

PowiązaneTematy

  • Anna Cicholska, posłanka PiS od 2015 r. (okręg płocko-ciechanowski), absolwentka LO im. S. Małachowskiego w Płocku i UMK w Toruniu, dyrektorka Gminnego Zespołu Szkół w Regiminie (2010-2015), wieloletni samorządowiec. Pracuje w Komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży Sejmu RP.
  • Dr Małgorzata Kamińska, pedagog, absolwentka UW i UMK w Toruniu, adiunkt w SWPW w Płocku, szefowa I Niepublicznego Gimnazjum Z.O.K. „Profesor”, była dyrektor SP nr 22 w Płocku, członkini Nowoczesnej.
  • Marek Krysztofiak, nauczyciel historii w III LO im. M. Dąbrowskiej w Płocku, przewodniczący Komisji Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność” Płocka i Regionu Płockiego, przewodniczący Komisji Edukacji, Zdrowia i Polityki Społecznej Rady Miasta Płocka.
  • Wiesław Kopeć, nauczyciel języka polskiego w LO im. W. Jagiełły w Płocku, publicysta „Tygodnika Płockiego”, były wiceprezes Klubu Inteligencji Katolickiej w Płocku, członek NSZZ „Solidarność”.
    Dyskusję poprowadzi: ks. prof. Ireneusz Mroczkowski, Przewodniczący Sekcji Dialogu TNP.

Wstęp na spotkanie, które zaplanowano na 16 marca o godz. 17, jest wolny.