“Dwóch mężczyzn bije dwie kobiety, jedna jest w ciąży…”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Informację o takim przekazie otrzymała płocka straż miejska w środę późnym wieczorem. Do zdarzenia miało dojść na przystanku autobusowym przy ul. Tysiąclecia w Płocku.

– Na ul. Tysiąclecia, naprzeciw Biedronki, dwóch mężczyzn bije dwie kobiety, w tym jedna jest w zaawansowanej ciąży – przekazała 18 października około godz. 20.40 dyżurnemu Straży Miejskiej w Płocku anonimowa osoba. Na miejsce zdarzenia wysłany został najbliżej znajdujący się patrol interwencyjny.

– Po dojechaniu na miejsce zdarzenia okazało się, że cała czwórka wsiadła już do autobusu – informuje Jolanta Głowacka, rzeczniczka prasowa płockiej straży miejskiej. – Jedna z osób oczekujących na przystanku podała strażnikom numer linii, do której wszyscy wsiedli – wyjaśnia.

Strażnicy pojechali w kierunku ul. Przemysłowej.

– Na przystanku naprzeciw Galerii Handlowej Mosty, w zatoce Komunikacji Miejskiej stał autobus, a na widok patrolu do strażników wyszedł kierowca. Poinformował ich, że czworo pasażerów, którzy bardzo głośno zachowywali się w autobusie, uszkodzili także drzwi. Kierowca podał dokładny rysopis sprawców wykroczenia oraz kierunek, w którym się udali – mówi Jolanta Głowacka.

Dzięki temu opisowi, funkcjonariusze straży miejskiej zatrzymali te osoby przy ul. Bielskiej 51 A. Obaj mężczyźni w wieku 32 i 33 lata, za zakłócanie ładu i porządku publicznego otrzymali mandaty karne. Towarzyszące im kobiety miały 25 i 26 lat.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji