9. Mistrzostwa Polski w Sprincie Wioślarskim oraz 34. Memoriał Juliusza Kawieckiego to wydarzenia, które mogliśmy zaobserwować w sobotę na Wiśle. Imprezy organizowało Płockie Towarzystwo Wioślarskie.

9 września Płockie Towarzystwo Wioślarskie przygotowało dwie imprezy wioślarskie na wodzie. Po raz 9. odbyły się Mistrzostwa Polski w Sprincie Wioślarskim, w których udział wzięli wioślarze z całej Polski.

34. raz natomiast rozegrany został Memoriał Juliusza Kawieckiego, w którym zawodnicy ścigali się miedzy innymi o puchary ufundowane przez Prezydenta Miasta Płocka. W tegorocznym Memoriale, oprócz zawodników wyczynowych, wzięło również udział sporo zawodników m.in. w kategorii masters, czyli weteranów wioślarstwa.

Współorganizatorami płockich regat byli Urząd Miasta Płocka, Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, Polski Związek Towarzystw Wioślarskich, Zespół Szkół Technicznych i Szkoła Mistrzostwa Sportowego. Sponsorami imprez byli również PKN Orlen S.A, Krajowa Spółka Cukrowa, TERBUD, PETRO WodKan.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Warto Przeczytać

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji