REKLAMA

Dwaj zawodnicy Wisły Płock trafili do reprezentacji Polski

REKLAMA

Trener Jerzy Brzęczek musi dobrze wspominać współpracę z zawodnikami swojej poprzedniej drużyny. Były trener Wisły Płock powołał w poniedziałek do kadry narodowej aż dwóch zawodników płockiego klubu.

27 sierpnia Jerzy Brzęczek, obecnie trener reprezentacji Polski w piłce nożnej, a były trener Wisły Płock, ogłosił powołania do kadry. Na liście znalazło się dwóch Wiślaków. Damian Szymański i Adam Dźwigała otrzymali powołanie do reprezentacji Polski.

Zawodnicy wezmą udział we wrześniowym zgrupowaniu kadry narodowej oraz staną przed szansą debiutu w wyjazdowym meczu Ligi Narodów z Włochami (7 września, o godz. 20.45 w Bolonii) lub towarzyskim spotkaniu z Irlandią (11 września, o godz. 20.45), które odbędzie się we Wrocławiu cztery dni później.Pośród powołanych do kadry narodowej, znalazł się również zawodnik, który niedawno przeszedł z Wisły Płock do Atalanty Bergamo, Arkadiusz Reca. Zawodnik w Wiśle pełnił funkcję lewego obrońcy, zanotował 94 występy, w których zdobył 19 bramek i zaliczył 10 asyst.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU