REKLAMA

Dwa wypadki w weekend. Ranne dziecko

REKLAMA

Miniony weekend, bardzo burzliwy w pogodzie, był równie nie bezpieczny na drogach. Tylko w Płocku doszło do 15 kolizji, natomiast 7 stłuczek odnotowano w powiecie płockim. Doszło również do 2 wypadków, a 28 osób doprowadzono do izby wytrzeźwień.

Do pierwszego wypadku doszło w sobotę, 22 kwietnia, w Płocku na ul. Lasockiego.

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierująca samochodem nissan micra potrąciła przebiegającą przez ulicę w miejscu nieoznaczonym 10-letnią dziewczynkę – mówi Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – Dziecko z obrażeniami ciała zostało przewiezione do szpitala, nie posiadamy informacji, aby obrażenia zagrażały jej życiu – wyjaśnia rzecznik.

Drugi wypadek zdarzył się na terenie powiatu, 21 kwietnia, w miejscowości Słupno.– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem ford, 40-letni mieszkaniec powiatu płockiego, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwka pojazdem toyota, którym kierował 68-letni mieszkaniec powiatu płockiego – mówi rzecznik płockiej policji. – Kierowca z forda doznał obrażeń ciała i w poważnym stanie został przewieziony do szpitala – dodaje Krzysztof Piasek.

Policjanci zatrzymali również dwóch nietrzeźwych kierowców: w Płocku na ul. Gwardii Ludowej i al. Kilińskiego.

Nie zabrakło zdarzeń o charakterze kryminalnym.

  • 20 kwietnia w Janoszycach (gm. Brudzeń), włamano się do niezamieszkałego domu, z którego skradziono narzędzia. Wartość strat to ok. 3,8 tys. zł.
  • W nocy z 21 na 22 kwietnia w Mogielnicy (gm. Drobin) włamano się do pomieszczenia gospodarczego, z którego skradziono nasiona kukurydzy. Łączna wartość strat wyniosła ok. 11 tys. zł.
  • 23 kwietnia w Płocku przy ul. Medycznej, włamano się do pomieszczenia baru, z którego skradziono pieniądze w kwocie 260 zł.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU