REKLAMA

Dwa wypadki i zatrzymanie za posiadanie narkotyków w weekend

REKLAMA

W weekend majowy funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Płocku interweniowali przy dwóch wypadkach. Policjanci dokonali też zatrzymania pod zarzutem posiadania środków odurzających.

Między 1 a 3 maja Komenda Miejska Policji w Płocku odnotowała 11 kolizji. Trzy z nich miały miejsce na terenie powiatu. Policjanci interweniowali przy dwóch wypadkach. Do pierwszego z nich, jak informowaliśmy, doszło w miejscowości Leksyn (gmina Bodzanów) 2 maja około godziny 1.50.

– Policjanci wykonujący czynności na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że 19-letni kierujący samochodem osobowym marki Seat, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, zjechał z drogi i uderzył w drzewo – informuje mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa KMP w Płocku.

Niestety, pomimo reanimacji, młody kierowca zmarł. Prowadzone postępowanie wyjaśni okoliczności tego tragicznego wypadku.

Śmiertelny wypadek w gminie Bodzanów. Nie żyje 19-latekTego samego dnia o godz. 18.35 doszło do wypadku w miejscowości Goślice na DK-60.

– Policjanci wykonujący czynności na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że 22-letni kierujący volkswagenem na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącą z przeciwnego kierunku skodą – wyjaśnia mł. asp. Marta Lewandowska.

Do szpitala przewieziony został 58-letni kierujący skodą oraz podróżująca z nim pasażerka. Policjanci za stworzenie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a tym samym realnego zagrożenia dla zdrowia i życia innych uczestników ruchu drogowego, zatrzymali 22-letniemu kierującemu volkswagenem prawo jazdy.

W weekend policjanci zatrzymali także jedną osobę w Płocku pod zarzutem posiadania narkotyków. Do interwencji doszło przy ul. Dworcowej.

Ostatnie dni przyniosły również włamanie do piwnicy w Płocku przy ul. Bartniczej. Z pomieszczenia skradziono narzędzia.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 4

  1. Anonim says:

    Komentarze buraków zbedne

  2. Edzio says:

    Selekcja naturalna super kierowców.

  3. Anonim says:

    To co się dzieje na drogach… brak słów. Tym wszystkim gnojom-kryminalistom odbierać prawo jazdy dożywotnio. Kto im w ogóle dał to prawo jazdy!?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU