Dwa wypadki, dwóch rannych

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Do dwóch wypadków doszło w niedzielne popołudnie. W pierwszym zderzyły się dwa samochody, natomiast w drugim samochód uderzył w skuter. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala.

Do pierwszego zdarzenia doszło na rondzie w Drobinie około godziny 16. Według wstępnych ustaleń, kierujący oplem 36-letni mieszkaniec Legionowa, wymusił pierwszeństwo przejazdu kierującej samochodem kia, 32-letniej mieszkance Ostrołęki. Kobieta doznała urazu głowy i z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu została przewieziona do szpitala. Ruch na rodzie był utrudniony do godzin wieczornych.

Niespełna godzinę później miało miejsce kolejne zderzenie pojazdów, tym razem w miejscowości Ułtowo gm. Bielsk. Prawdopodobnie kierujący samochodem ford mondeo, 51-letni mieszkaniec Szczytna, uderzył w skuter, skręcający w lewo, z drogi krajowej nr 60 w drogę boczną. Skuterem kierował 17-letni mieszkaniec gm. Bielsk, który jechał z pasażerem. Z relacji świadków wynika, że kierujący skuterem sygnalizował manewr skrętu w lewo, jednak dokładne okoliczności zostaną wyjaśnione podczas przeprowadzonego postępowania. Pasażer skutera z rozcięciem skóry na udzie został przewieziony do szpitala. Na miejscu występowały nieznaczne utrudnienia w ruchu.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji