Dwa wypadki – dwóch rannych rowerzystów

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

2 wypadki, 16 kolizji w Płocku i 8 w powiecie płockim, a także 4 nietrzeźwych kierowców w Płocku i 25 nietrzeźwych doprowadzonych do izby wytrzeźwień, to efekt minionego weekendu. W wypadkach poszkodowani zostali rowerzyści.

Pierwszy wypadek miał miejsce w Płocku 30 września, na ul. Dobrzyńskiej. – Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że doszło do zderzenia dwóch rowerzystów, jadących na drodze dla rowerów – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – W wyniku zdarzenia, jedna z rowerzystek doznała złamania nogi – wyjaśnia rzecznik.

Do drugiego z wypadków doszło 2 października na terenie powiatu, w miejscowości Gąbin. Według wstępnych ustaleń policjantów, wyjeżdżający z posesji pojazd potrącił jadącego po chodniku nieletniego rowerzystę. W wyniku zdarzenia, rowerzysta złamał rękę.

Aż czterech nietrzeźwych kierowców wsiadło w weekend za kierownicę. Policjanci zatrzymali ich na Al. Jachowicza, Targowej, Kwiatka i Słowackiego.

Nie zabrakło również zdarzeń o charakterze kryminalnym.

  • W nocy z 29 na 30 września w Płocku przy al. Armii Krajowej włamano się do pojazdu, z którego skradziono radio. Wartość strat wyceniono na ok. 2 tys. zł.
  • 30 września w Płocku przy ul. Słodowej uszkodzono 4 opony pojazdu audi. Wartość strat to ok. 1400 zł.
  • 28 września w Płocku przy al. Jana Pawła II, miało miejsce włamanie do piwnicy i kradzież urządzeń AGD. Wartość strat wyceniono na ok. 5,6 tys. zł.
  • Pomiędzy 29 września a 2 października w Grabinie (gm. Łąck) włamano się do pomieszczenia mieszkalnego, w którym uszkodzono armaturę sanitarną, Spowodowało to zalanie mieszkania.
  • W nocy z 1 na 2 października w Płocku przy ul. Żyznej włamano się do piwnicy i skradziono m.in. narzędzia. Wartość strat to ok. 1,1 tys. zł.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji