REKLAMA

Dwa wypadki, cztery osoby poszkodowane

REKLAMA

Do dwóch wypadków doszło minionej doby na terenie powiatu płockiego. Nie zabrakło też kolizji – 6 w Płocku i 4 w powiecie. Policji zgłoszono także włamanie do samochodu.

Do pierwszego z wypadków, które miały miejsce 6 listopada, doszło w miejscowości Słomin (gm. Wyszogród) o godz. 10.20.

PowiązaneTematy

– Policjanci wykonujący czynności na miejscu zdarzenia drogowego wstępnie ustalili, że kierujący seatem arosa 24-latek stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu i uderzył w przepust wodny – informuje mł. asp. Krystyna Kowalska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku. – Kierujący i 25-letni pasażer z obrażeniami ciała przewiezieni zostali do szpitala w Płońsku – wyjaśnia.

Dachowanie w gminie Wyszogród. Dwie osoby poszkodowane

Jak informowaliśmy, do wypadku doszło również 6 listopada o godz. 20.05 w miejscowości Ciachcin (gm. Bielsk).

– Według wstępnych ustaleń policjantów, wykonujących czynności na miejscu zdarzenia drogowego, kierujący mercedesem 33-latek, wykonując manewr wyprzedzania nie zachował ostrożności i zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z przeciwka oplem vectra, kierowanym przez 22-latka z powiatu płockiego – wyjaśnia mł. asp. Krystyna Kowalska.W wyniku zdarzenia, kierujący mercedesem oraz pasażerka z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala.

Wypadek w gminie Bielsk. Poważne utrudnienia w ruchu

6 listopada zgłoszono także włamanie do pojazdu marki Skoda, do którego doszło w Płocku przy ul. Gierzyńskiego. Z pojazdu zabrano radio i wyposażenie, straty to 650 zł.

Gdzie radar?
7 listopada policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego będą pełnić służbę w radiowozie nieoznakowanym z videorejestratorem w godz. 5-13 na trasie Płock – DK60 – Płock.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU