REKLAMA

Dwa wypadki, 6 uszkodzonych samochodów, 3 osoby ranne

REKLAMA

Do dwóch wypadków i 19 kolizji doszło w ciągu tylko jednej doby na terenie Płocka i powiatu płockiego. Kierowcom we znaki dała się ujemna temperatura i deszcz, a do tego oślepiające słońce, powodując niebezpieczne warunki na drodze.

Pierwszy z wypadków, jak informowaliśmy, miał miejsce na skrzyżowaniu Al. Jachowicza i 11 Listopada w Płocku o godz. 8.35.

– Policjanci wykonujący czynności na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że 21-letni kierujący volkswagenem, podczas wykonywania manewru skrętu w lewo, na skrzyżowaniu ulic, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej skodą, która uderzyła w kolejny pojazd marki Opel – informuje mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

Kierująca skodą i pasażerka volkswagena z obrażeniami ciała zostały przewiezione do szpitala.

Wypadek na Jachowicza. Dwie osoby w szpitalu

Drugie zdarzenie drogowe również miało miejsce w Płocku, tym razem na al. Armii Krajowej o godz. 8.50.– Policjanci na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że kierujący toyotą nie zachował bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego, uderzył w tył pojazdu marki Ford, następnie ford uderzył w pojazd poprzedzający marki Nissan, którego kierujący oczekiwał na zmianę sygnału świetlnego – wyjaśnia mł. asp. Marta Lewandowska.

Do szpitala na badania została przewieziona pasażerka forda.

Kolejny wypadek od rana. Znów trzy samochody, ranna kobieta

Minionej doby w Płocku miała miejsce również kradzież przy ul. Tysiąclecia – z drogerii skradziono perfumy o wartości ponad 600 zł. Sprawcy zostali zatrzymani.

Gdzie radar?
4 grudnia policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego będą pełnić służbę w radiowozie nieoznakowanym z videorejestratorem w godz. 6-14 na trasie Płock-DK62-Płock.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Popularne Dyskusje

Reklama

Przeczytaj

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU