REKLAMA

Dwa wypadki, 2 rannych i 3 nietrzeźwych w weekend

REKLAMA

Do dwóch wypadków i 23 kolizji doszło w miniony weekend na drogach Płocka i powiatu płockiego. Policja zatrzymała również trzech nietrzeźwych kierowców, a złodzieje zaatakowali sklepy.

Do pierwszego z wypadków doszło 28 czerwca na ul. Dobrzykowskiej w Płocku.

– Policjanci, wykonujący czynności na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że kierująca pojazdem marki Skoda nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu motocyklem. Pasażerka motocykla z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala – informuje sierż. sztab. Marta Lewandowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

O drugim wypadku, do którego doszło 28 czerwca w Słupnie, na DK 62, już informowaliśmy.

– Według wstępnych ustaleń policjantów, kierujący pojazdem marki Opel, jadąc od strony Płocka, zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z kierującą mercedesem, a następnie uderzył w pojazd marki Renault. W wyniku zderzenia, kierująca mercedesem oraz kierujący renault zostali z obrażeniami ciała przewiezieni do szpitala – wyjaśnia sierż. sztab. Marta Lewandowska.

Zderzenie trzech pojazdów w Słupnie. Droga zablokowana [AKTUALIZACJA]W weekend doszło również do kradzieży. 28 czerwca w Płocku przy ul. Wyszogrodzkiej skradziono ze sklepu odzieżowego towar o wartości blisko 2 tys. zł. 29 czerwca w Płocku przy ul. Tysiąclecia włamano się do sklepu spożywczego, z którego skradziono towar na kwotę ok 840 zł. Natomiast w Płocku przy ul. Kutnowskiej ktoś wybił w pojeździe marki Toyota szyby.

Funkcjonariusze w weekend zatrzymali także trzech nietrzeźwych kierowców, którzy z promilami we krwi jechali w Płocku ul. 1 Maja, a także na terenie gm. Wyszogród i gminy Radzanowo.

1 lipca policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego nie będą pełnić służbę w radiowozie nieoznakowanym z videorejestratorem.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU