Dwa wymuszenia, dwie ranne kobiety

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Do dwóch wypadków i aż 28 kolizji doszło w miniony weekend na terenie Płocka i powiatu płockiego. Policjanci zatrzymali także 3 nietrzeźwych kierowców, a 22 osoby odprowadzili do izby wytrzeźwień. Nie zabrakło również kradzieży.

Do pierwszego z wypadków doszło 6 października w Płocku na ul. Wyszogrodzkiej. Informowaliśmy o tym jeszcze w piątek.

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem ciężarowym man, wykonując manewr skrętu w lewo, wymusił pierwszeństwo przejazdu kierującej nissanem micra, w wyniku czego doszło do zderzenia tych pojazdów. Kierująca nissanem doznała obrażeń ciała, jednak nie mamy informacji, aby były one groźne dla jej życia – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji.

Wypadek przy wyjeździe z Płocka. Są utrudnienia [AKTUALIZACJA]

Drugi wypadek miał miejsce również 6 października, tym razem na terenie powiatu, w miejscowości Ciółkówko (gm. Radzanowo).

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący pojazdem John Deere, wykonując manewr skrętu w lewo, wymusił pierwszeństwo przejazdu kierującej fiatem panda – tłumaczy Krzysztof Piasek.

W wyniku zdarzenia, kierująca fiatem doznała obrażeń ciała, policja nie ma jednak informacji, aby były one groźne dla jej życia.

W miniony weekend policjanci zatrzymali trzech nietrzeźwych kierowców, którzy na podwójnym gazie jechali po ul. Płocka: Narodowych Sił Zbrojnych, Obr. Westerplatte i Mościckiego.

Bardzo aktywni byli również złodzieje.

  • 6 października w Płocku włamano się do jednego z mieszkań przy ul. Batalionu Parasol i skradziono z niego biżuterię oraz laptopa. Wartość strat to ok. 8,4 tys. zł.
  • 6 października w Płocku przy ul. Jesiennej skradziono samochód opel astra. Wartość strat to ok. 4,1 tys. zł.
  • 7 października w Płocku przy ul. Andersa uszkodzono samochód marki Toyota, poprzez porysowanie elementów nadwozia. Wartość strat wyniosła ok. 2 tys. zł.
  • 8 października w Płocku przy ul. Bielskiej skradziono samochód nissan micra. Wartość strat wyniosła ok. 15 tys. zł.
  • 8 października w Płocku przy ul. Sucharskiego skradziono kosiarkę spalinową. Wartość strat to ok. 1,5 tys. zł.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji