REKLAMA

Dwa potrącenia pieszych, jedno śmiertelne

REKLAMA

Minionej doby doszło do 8 kolizji w Płocku i 1 w powiecie płockim. Niestety, miały również miejsce dwa potrącenia pieszych. W jednym przypadku, jak informowaliśmy wczoraj, potrącony mężczyzna zmarł.

O śmiertelnym wypadku w Brochocinie (gm. Radzanowo) informowaliśmy już wczoraj w nocy. 20 kwietnia około godz. 20.30 na DK 60, kierujący samochodem peugeot, 77-letni mieszkaniec powiatu płockiego potrącił idącego środkiem drogi 42-letniego mieszkańca gminy Gąbin. Pieszy w wyniku doznanych obrażeń zmarł na miejscu.

Śmiertelny wypadek pod Płockiem

Drugi z wypadków miał miejsce 20 kwietnia około godz. 8.10 w Płocku na ul. Górnej.– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierująca samochodem vw passat, 31-letnia mieszkanka Płocka, potrąciła 45-letniego mężczyznę, który na ulicy wykonywał prace porządkowe – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – Mężczyzna został przewieziony do szpitala z ciężkimi obrażeniami ciała – wyjaśnia.

Zarówno w jednym, jak i w drugim przypadku, dokładne przyczyny i okoliczności zdarzeń zostaną wyjaśnione w toku przeprowadzonych postępowań.

W czwartek policjanci zatrzymali również dwóch nietrzeźwych kierowców: w Płocku na ul. Obr. Westerplatte oraz na terenie powiatu, w miejscowości Stanowo (gm. Bodzanów).

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU