REKLAMA

Dużo nowości w NK Przedwiośnie

REKLAMA

Jakie nowości przygotowało dla swoich widzów Nove Kino Przedwiośnie? Już w najbliższy weekend pojawią się przedpremierowe seanse animacji „Gru, Dru i Minionki” Na ekranach zobaczymy niebawem „Transformers: Ostatni Rycerz”, „Miłość aż do ślubu”, „Tożsamość zdrajcy”, „Outcasts – Szare Anioły”, „Królowa Hiszpanii”, a także odbędą się Spotkania Filmowe i Bajkoranki.

zrzut z filmu

„Gru, Dru i Minionki”

W weekend 23 – 25 czerwca o godzinie 17:00 NK Przedwiośnie zaprasza na przedpremierowe seanse animacji „Gru, Dru i Minionki”.
Niedoszły dziecięcy gwiazdor z lat 80., Balthazar Bratt, ma plan zdominowania całego świata. Para agentów Ligi Antyzłoczyńców, Gru i Lucy, muszą mu w tym przeszkodzić. W międzyczasie główny bohater dowiaduje się, że ma bajecznie bogatego brata bliźniaka Dru, który chciałby pójść w jego ślady.

 

„Transformers: Ostatni Rycerz”

zrzut z filmu

Na ekranach, od 23 czerwca pojawi się „Transformers: Ostatni Rycerz” w wersjach: 2D i 3D z dubbingiem oraz 2D i 3D z napisami.
„Transformers: Ostatni Rycerz” rozbija rdzeń mitu o tej popularnej serii, redefiniując zarazem pojęcie bohatera. Ludzie i Transformery toczą ze sobą wojnę, Optiums Prime odszedł. Klucz do ocalenia naszej przyszłości jest zakopany w sekretach przeszłości, w zapomnianej historii obecności Transformerów na Ziemi. Uratowanie ludzkości leży w rękach nieoczywistych sprzymierzeńców: Cade’a Yeagera (Mark Wahlberg), Bumblebee oraz brytyjskiego lorda (sir Anthony Hopkins) i oksfordzkiej profesorki (Laura Haddock).

https://www.youtube.com/watch?v=bJjeYD8Gfz4

 

„Miłość aż do ślubu”

zrzut z filmu

Wśród premier znajdzie się również komedia „Miłość aż do ślubu”.
Juliette zajmuje się organizacją ślubów, ale sama jest zadowoloną z życia singielką. Facetów traktuje dość lekko i ze swobodą korzysta z atutów własnej urody. Szczególnie, że w dzieciństwie była szkolnym „brzydkim kaczątkiem”. Wszystko jednak zmienia się, gdy okoliczności zmuszają ją do organizacji wesela Alexii, wyjątkowo nielubianej koleżanki z podstawówki. Co gorsza narzeczonym Alexii okazuje się być Mathias, uroczy facet, z którym Juliette spędziła niedawno upojną noc. Trzeba być nie lada zawodowcem, by zorganizować szczęście antypatycznej paniusi z mężczyzną, którego się kocha. Juliette nie może sobie pozwolić na stratę tego zlecenia. Ślub musi się odbyć, ale kto będzie panną młodą, to się jeszcze okaże…

„Tożsamość zdrajcy”

zrzut z filmu

Kolejną propozycją na nadchodzący tydzień jest thriller „Tożsamość zdrajcy”.
CIA aresztuje mężczyznę podejrzanego o planowanie ataku na Londyn. Agentka Alice Racine (Rapace), niegdyś as wywiadu, dziś odsunięta od czynnej służby, zostaje niespodziewanie wezwana na miejsce przesłuchania. Szybko odkrywa, że w szeregach CIA kryje się zdrajca. Rozpoczyna się pościg, którego stawką jest życie milionów ludzi i bezpieczeństwo kraju. Choć oficjalnie Alice to niebezpieczny zbieg, tylko ona może udaremnić śmiercionośny atak biologiczny na miasto. Wśród garstki osób, którym może zaufać, jest tajemniczy Jack Alcott (Bloom), który stanie z nią ramię w ramię w walce o Londyn.

„Outcasts – Szare Anioły”

zrzut z filmu

W piątek 23 czerwca o godzinie 20 NK Przedwiośnie zaprasza na pokaz filmu „Outcasts – Szare Anioły”.
„Outcasts – Szare Anioły” to film o ludziach, którzy na wzór św. Franciszka z Asyżu wybrali czystość, posłuszeństwo i ubóstwo, aby ratować dla Chrystusa najnędzniejszych tego świata. Franciszkanie Odnowy – młody zakon, niedawno zatwierdzony przez papieża Franciszka, pracuje w najtrudniejszych miejscach na świecie: pośród gangów narkotykowych w Irlandii, prostytutek w Anglii, czy też pośród więźniów w Hondurasie.Nove Kino Przedwiośnie zaprasza także na cykl spotkań Bajkoranki oraz Spotkania Filmowe.

Bajkoranki:  „Ostatni smok świata”

W sobotę o godzinie 11 w ramach Bajkoranków najmłodszym widzom NK Przedwiośnie oferuje animację „Ostatni smok świata”. Syn bohaterskiego Tannera, mały Niki, postanawia iść w ślady ojca i zostać pogromcą smoków. Na przekór zakazom taty opuszcza rodzinną wioskę i wyrusza na poszukiwanie przygód. W trakcie niezwykłej podróży, wiodącej ze świata ludzi przez krainę magii, spotka nowych przyjaciół – czarującego (dosłownie i w przenośni!) nietoperza Ediego i Peszka – dzieciaka, który wszystkim dookoła przynosi… pecha. Razem będą musieli stawić czoła ostatniemu smokowi świata. Oraz pokrzyżować plany paskudnej wiedźmy z bagien, planującej wykorzystać smoczą magię do niecnych celów. Wspólnie Niki, Edi i Peszek udowodnią, że nie ma takiej złej mocy, której nie może pokonać prawdziwa przyjaźń.

Na widzów czekają nagrody niespodzianki, które zostaną rozlosowane podczas konkursu Happy Seats. Po seansie zapraszamy do Patio Kina, gdzie odbędą się warsztaty teatralne „Teatr uliczny”, przygotowane przez Teatr Form Wielu. Bilety w cenie 10 złotych.

 

Spotkania Filmowe: „Szwedzka teoria miłości”

zrzut z filmu

W poniedziałek o godzinie 18.30 w ramach Spotkań Filmowych ino zaprasza na film dokumentalny „Szwedzka teoria miłości”.
Szwedki są dziś największą grupą wśród klientek banków nasienia, zaś jeden na czterech Szwedów umiera samotnie. Wydaje się, że państwo zapewnia Szwedom wszystko oprócz umiejętności bycia z innymi ludźmi. Erik Gandini zastanawia się, czy ceną za wolność nie jest samotność. Jak żyje się w kraju, który od początku lat 70. realizuje wizję wolnych równych ludzi, pozbawionych więzów zależności ekonomicznej? Jeśli Szwecja nie jest krainą powszechnego szczęścia, to gdzie go szukać? Gandini odwiedza z kamerą szwedzkiego lekarza, który czuje się spełniony, pracując w Etiopii. Rozmawia z grupą młodych ludzi żyjących w komunie, aby doświadczyć bliskości. W końcu prosi o wskazówki samego profesora Zygmunta Baumana. „To nieprawda, że szczęście oznacza życie wolne od problemów” – odpowiada mu w filmie polski socjolog.

Wszystkich widzów Spotkań Filmowych przed seansem zapraszamy na drobny poczęstunek. Bilety w cenie 15 złotych.

„Królowa Hiszpanii”

W czwartek 29 czerwca o godzinie 18.30 odbędzie się pokaz filmu „Królowa Hiszpanii”.
Gwiazda filmowa (Penélope Cruz) wraca po latach do Europy, by zagrać w wielkiej produkcji „Królowa Hiszpanii”. Znane nazwiska, najlepsi fachowcy, bajeczne plany zdjęciowe i setki statystów – na pierwszy rzut oka wszystko wygląda idealnie. Do momentu, gdy statyści zaczynają wymykać się spod kontroli, fachowcy romansować, reżyser zamiast krzyczeć „akcja!” zasypia, a mający zastąpić go członek ekipy filmowej, zostaje aresztowany. Reszta filmowców –zbieranina barwnych i przezabawnych osobowości – rusza mu na ratunek i obmyśla genialny plan ucieczki.

 

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU