Duże straty w okradzionym mieszkaniu. Wszedł przez uchylone okno

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Bez wypadku, za to z 22 kolizjami – tak minął weekend na drogach w Płocku i w powiecie płockim. Doszło też do poważnej kradzieży, a policjanci zatrzymali aż 5 nietrzeźwych kierowców.

Nietrzeźwi kierowcy zostali zatrzymani w miejscowościach: Kamionki (gm. Stara Biała), Wilczkowo (gm. Wyszogród), Ułtowo (gm. Bielsk), Szeligi (gm. Słupno) i Dzierzązna (gm. Nowy Duninów).

29 września w Płocku spore straty ponieśli natomiast właściciele mieszkania przy ul. Dobrowolskiego, z którego skradziono biżuterię.

– Sprawca kradzieży wszedł do mieszkania, wykorzystując uchylone okno – wyjaśnia rzecznik płockiej policji Krzysztof Piasek. – Wartość strat to około 30 tys. zł – dodaje.

29 września doszło również do kradzieży w Drobinie przy ul. Polnej. Tam skradziono drobne przedmioty oraz piecyk gazowy z otwartego mieszkania. Wartość strat wyniosła ok. 700 zł.

1 października natomiast w Płocku przy ul. Wiadukt, włamano się do garażu, z którego skradziono spawarkę, podnośnik ręczny oraz inne przedmioty. Wartość strat w tym przypadku to ok. 3,5 tys. zł.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji