REKLAMA

Dunkierka, Alibi.com i Kapitan Majtas. Co jeszcze w NK Przedwiośnie?

REKLAMA

Wakacje w pełni, wolnego czasu mamy (przynajmniej co niektórzy) sporo, warto więc przy okazji wybrać się do NK Przedwiośnie, które ma w zanadrzu kilka dobrych premier filmowych.

Dunkierka

Od 21 lipca zapraszamy na premierę filmu „Dunkierka” w wersji z napisami.

Alianccy żołnierze z Belgii, Wielkiej Brytanii, Kanady oraz Francji zostają otoczeni przez niemiecką armię i ewakuowani podczas najbardziej zaciekłej bitwy II Wojny Światowej.

Alibi.com

Wśród premier znajdzie się również komedia „Alibi.com” w wersji z napisami.

Firma Grega – Alibi.com to strzał w dziesiątkę. Idealna propozycja dla każdego, kto ma coś do ukrycia. Skaczesz na boki, migasz się w pracy, unikasz teściowej – Alibi.com zapewni Ci wymówkę na każdą okazję. Ale kij ma dwa końce. Gdy Greg z wzajemnością zakocha się w pięknej Flo, szczęście przysłoni mu pewien drobiazg: otóż Flo najbardziej na świecie nie znosi kłamstwa. Co robi więc Greg, by ukryć swoją profesję? Kłamie jak z nut. Wkrótce jednak zaczyna cienko śpiewać, gdy okazuje się, że ojciec Flo jest jednym z jego klientów. Greg musi więc zbudować piętrową ściemę, która w przypadku wpadki pogrzebie jego wielką miłość, szczęście i złotodajną firmę. A kłamstwo, jak wiadomo, ma raczej krótkie nogi…

Kapitan Majtas. Pierwszy wielki film

Od piątku w repertuarze NK Przedwiośnie pojawi się animacja dla całej rodziny – „Kapitan Majtas. Pierwszy wielki film” w wersji 2D i 3D z dubbingiem.

George i Harold to dwaj kumple z podstawówki, którzy uwielbiają rysować komiksy. Słyną z niezwykłej wyobraźni i niesamowitych wyczynów. Po kolejnym wygłupie dyrektor szkoły grozi, że rozdzieli kolegów, przenosząc jednego z nich do innej klasy. Niewiele myśląc George i Harold hipnotyzują dyrektora, każąc mu wierzyć, że jest wymyślonym przez nich niepokonanym i pełnym entuzjazmu, choć niezbyt rozgarniętym superbohaterem, znanym jako „Kapitan Majtas”. Kapitan Majtas nie ma żadnych mocy i niewiele potrafi, ale już wkrótce będzie musiał wkroczyć do akcji i stawić czoło arcywrogowi, który nieoczekiwanie pojawia się w szkole. Profesor Pofajdanek udaje nowego nauczyciela chemii, a w rzeczywistości jest bezwzględnym złoczyńcą, który dąży do przejęcia władzy nad światem. Posługuje się przy tym swym genialnym wynalazkiem – rozmiarotronem, za pomocą którego można dowolnie zmniejszać i powiększać obiekty. Los naszego świata zawiśnie na włosku – a raczej na gumce od majtek.Bajkoranki: Vaiana: Skarb Oceanu

W sobotę i niedzielę o godzinie 11 w ramach Bajkoranków odbędą się pokazy animacji „Vaiana: Skarb Oceanu” w wersji z dubbingiem.

Trzy tysiące lat temu najdzielniejsi żeglarze na świecie przemierzali wody południowego Pacyfiku i odkrywali wyspy Oceanii. Jednak w pewnym momencie ich wyprawy ustały na całe tysiąc lat – i nikt nie wie dlaczego… Walt Disney Animation Studios prezentuje film „Vaiana: Skarb oceanu”. Jest to komputerowo animowana opowieść o przygodach nastolatki, która, chcąc dokończyć dzieła swych przodków, wyrusza w niebezpieczną misję. Podczas podróży poznaje potężnego niegdyś półboga Maui. Od tego momentu wspólnie żeglują przez bezmiar oceanu, który nie szczędzi im karkołomnych przygód, obfitujących w spotkania z ogromnymi potworami.

Przed seansem odbędzie się konkurs Happy Seats natomiast po seansie wraz z Teatrem Form Wielu zapraszamy do patio Kina – w sobotę na warsztaty teatralne „Ruch w teatrze” a w niedziele na spektakl „ Mały Kapitan Gwiezdnej Floty”. Bilety na seans w cenie 12 złotych.

Wojna o planetę małp

W sobotę i niedzielę o godzinie 21:15 zapraszamy na przedpremierę „Wojna o planetę małp” napisy.

Cezar i jego małpy uwikłane zostają w zbrojny konflikt z armią ludzi, na czele której stoi bezwzględny Pułkownik. Małpy ponoszą straszliwe straty, podczas gdy Cezar zmaga się z mrocznymi instynktami i wyrusza w drogę, by pomścić swych pobratymców. Gdy Cezar i Pułkownik stają twarzą w twarz, dochodzi do spektakularnej bitwy, w której stawką jest przyszłość obu gatunków i całej naszej planety.

W repertuarze pozostają:

  • „Gru, Dru i Minionki” dubbing – Balthazar Bratt, były dziecięcy gwiazdor, wymyśla plan zdominowania świata. Gru wraz z rodziną muszą mu w tym przeszkodzić
  • „Rock Dog. Pies ma głos!” 2D lub 3D dubbing – Tybetański pies opuszcza dom, aby spełnić swoje muzyczne marzenia
  • „Spider – Man: Homecoming”w wersjach: 2D dubbing , 2D lub 3D napisy – Peter Parker pod okiem swojego mentora Tony’ego Starka stawia czoło niebezpiecznemu przestępcy Vulture’owi, który stanowi zagrożenie dla najbliższych Spider-Mana
  • „Votla”- Przebiegły Volta zrobi wszystko, by zdobyć drogocenne znalezisko.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU