REKLAMA

Drugi etap prac na ul. Tysiąclecia. Utrudnienia na kolejnym odcinku

REKLAMA

Od maja br. trwają prace związane z przebudową instalacji wodno-kanalizacyjnej w ul. Tysiąclecia w Płocku. Teraz prace wkroczyły w kolejny etap i są prowadzone na odcinku od skrzyżowania z ul. Rembielińskiego do ul. Bielskiej.

Prace drogowe na ul. Tysiąclecia obejmują przebudowę instalacji kanalizacji i nawierzchni jezdni. Skrzyżowanie ul. Tysiąclecia z ul. Przemysłową jest otwarte dla ruchu pojazdów, natomiast odcinek od skrzyżowania ul. Łukasiewicza – ul. Miodowa do skrzyżowania z ul. Rembielińskiego pozostaje zamknięty do odwołania.

W związku z zaplanowanymi pracami, mogą wystąpić utrudnienia w ruchu. Dla korzystających z transportu miejskiego wprowadzono trasy objazdowe.

Wjazdy do obu centrów nie ulegają zmianie. Dla usprawnienia ruchu pojazdów, na czas trwania prac, uruchomiony zostanie dodatkowy wyjazd z Atrium Płock – w lewo, w stronę ul. Kostrogaj. Organizacja ruchu przy Atrium Mosty się nie zmienia.Autobusy linii 0, 2, 7, 10, 15, 19, 31, 32, 101, 102, N1 i N3 zostały skierowane na trasy objazdowe:
• Autobusy linii 0, 2, 7, 10, 19, 101, 102, N1 i N3 w obydwu kierunkach kursować będą Alejami Kobylińskiego i ulicą Łukasiewicza (przez przystanek Hermana).
• Przystanki Zgliczyńskiego i Rembielińskiego na ul. Tysiąclecia w obydwu kierunkach będą nieczynne.
• Na ul. Miodowej przy skrzyżowaniu z ul. Łukasiewicza (przy przychodni) ustawiony będzie przystanek zastępczy dla autobusów linii 0, 2, 10, 19, 31, 101, 102, N1 i N3 jadących z centrum w kierunku ul. Miodowej i Skarpy.
• Autobusy linii 31 pojadą ulicami Łukasiewicza (przez przystanek Hermana), Miodową
i Gałczyńskiego. Ulicami Bielską i Narodowych Sił Zbrojnych kursować będą w zamian autobusy linii 32.
• Autobusy linii 15 kursować będą ulicą Łukasiewicza przez przystanek Nowowiejskiego (przy Ekonomiku) i Alejami Kobylińskiego.
• Autobusy linii 0 z przystanku Jachowicza (Bielska) 03 (na ul. Bielskiej naprzeciwko Nadleśnictwa) odjeżdżać będą w kierunku ul. Miodowej, Skarpy i Winiar. W kierunku ul. Kwiatka odjeżdżać będą z przystanku Jachowicza (młyn) w Al. Kobylińskiego.
• Autobusy zatrzymywać się będą przy wszystkich przystankach na trasie objazdu.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 3

 1. Wk....ony says:

  A może niech ktoś zacznie w końcu nadzorować ten chaos budowlany.
  Najpierw zrobili przejazd od ulicy bielskiej, a od łukasiewicza zamknęli, a potem zamknęli przejazd od bielskiej a od strony łukasiewicza nadal stoją zakazy wjazdu i barierki
  A teraz nie powykańczali chodnika, nie wylali asfaltu a przechodzą dalej zrywać asfalt,
  w porównaniu z rzeczywistością polskich drogowców nawet rzeczywistość Barei wysiada
  Totalny chaos, brak planu i samowolka
  Brawo polska rzeczywistość, ale i tak po wszystkim nastąpi wielkie otwarcie z udziałem oficjeli z ratusza i wychwalanie się kolejnymi sukcesami

  Osobiście popieram przebudowę tysiąclecia, bo stan nawierzchni wołał o pomstę do nieba już od lat, ale niech ktoś w końcu zacznie nadzorować te wszystkie inwestycje.

 2. Ploczanka says:

  Jeżeli pierwszy etap skończony to gdzie kuźwa asfalt jest jak zwykle rozgrzebane a nie dokończone burdel!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU