REKLAMA

Druga edycja Worldwide Photo Walk w sobotę

REKLAMA

Na 5 października wyznaczono termin tegorocznego spaceru fotografów. W Płocku limit 50 miejsc został już wyczerpany.

PowiązaneTematy

Drugi raz płoccy fotografowie wybiorą się na spacer z aparatami w ręku. Zrobią zdjęcia nie tylko znanych, ale i nieznanych miejsc w Płocku, a także… sobie. To wielkie święto wszystkich miłośników fotografii, w którym biorą udział uczestnicy z całego świata, odbędzie się już w najbliższą sobotę, jego pierwsze efekty będzie można zapewne podziwiać jeszcze tego samego dnia.

Miasta, biorące udział w tej imprezie to m.in. Dubaj, Bangkok, Nowy Jork, Moskwa, Paryż, Las Vegas, Lagos, Kingston czy Kair. Inicjatorem akcji jest Scott Kelby, znany w blogosferze amerykański fotograf, autor wielokrotnie nagradzanych ponad 30 publikacji o tematyce fotograficznej i informatycznej, „dyrektor szkoleniowy seminarium Adobe Photoshop Seminar Tour, jeden z najlepszych instruktorów tego programu w Ameryce”.

Spacer będzie trwał ok. 2 godziny (od godz. 15), rozpocznie się przy Teatrze Dramatycznym. Na jego zakończenie grupa uda się do wcześniej ustalonego miejsca (kawiarni, restauracji, pubu) gdzie będzie można obejrzeć wykonane zdjęcia i porozmawiać o wydarzeniach minionego pleneru.

mapaUdział w spacerze jest bezpłatny, jedynym limitem jest tu ograniczenie do 50 osób, zarejestrowanych na jednym spacerze. W Płocku ten limit został już wyczerpany, jednakże jak zapewniają organizatorzy, wziąć udział w spacerze może nadal każdy chętny.

PetroNews.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia.

fot.: Worldwide Photo Walk Płock 2013 (facebook.com)REKLAMA
Kolejny Artykuł

Komentarze 0

  1. MBSzadkowski says:

    Limit jest na 50 osób ale tylko do prawa uczestnictwa w konkursie międzynarodowym, ponad te 50 osób przyjść i dołączyć się może absolutnie każdy !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU
  • %d bloggers like this: