REKLAMA

Drogowcy na Jachowicza

REKLAMA

W piątek, 18 października drogowcy będą prowadzili prace porządkowe na Jachowicza. MZD przypomina też, że na Podolszycach obowiązuje nowa organizacja ruchu.

PowiązaneTematy

Al. Jachowicza

Trwają prace porządkowe w rejonie skrzyżowań Jachowicza z Bielską  i Jachowicza z Obrońcami Westerplatte. MZD prosi o zachowanie ostrożności na drodze.

Al. Jana Pawła II – Wyszogrodzka

W rejonie skrzyżowania Wyszogrodzkiej z Jana Pawła II i Armii Krajowej (przy Auchan) zakończono prace drogowe. Obowiązuje nowa organizacja ruchu. Ponadto rozpoczęła się procedura odbiorowa przebudowanych skrzyżowań i dróg.

Naprawy bieżące

– Sienkiewicza – naprawa chodnika,
– Dobrzykowska – naprawa zatoki przystankowej.

Al. Piłsudskiego

W rejonie przejazdu kolejowego w Al. Piłsudskiego trwają prace związane z budową wiaduktu. Budowana jest kładka dla pieszych, uruchomiono wejścia do pawilonów handlowych. Trwa także przebudowa sieci telekomunikacyjnych.
W rejonie przejazdu kolejowego obowiązuje czasowa organizacja ruchu. Na obu jezdniach obowiązują zwężenia i ograniczenia prędkości. W pasach zieleni między jezdniami są złożone konstrukcje stalowe mostów. Apelujemy o ostrożność.

Trasa Popiełuszki

Odcinek od ronda Wojska Polskiego do Mostu Solidarności – została wprowadzona czasowa organizacja ruchu w związku z budową Centrum Graniczna i węzła komunikacyjnego Graniczna.  Udostępniono dla ruchu prawoskręt z ul. Wyszogrodzkiej na rondzie Wojska Polskiego oraz skrajny pas ruchu wokół wyspy centralnej. Przestały obowiązywać zwężenia jezdni. Nadal wyłączone z ruchu są zjazdy i wjazdy do CH Graniczna oraz wiadukt nad trasą Popiełuszki. Trwa budowa drogi rowerowej na odcinku od ronda w Górach do ulicy Browarnej.Ulica Chopina

Budowa drogi rowerowej i chodnika. Występują ograniczenia w ruchu pieszych.

Ulica Szpitalna

Remont drogi 562 na odcinku około 1,5 km. MZD apeluje o ostrożność i stosowanie się do czasowej organizacji ruchu. Trwa remont nawierzchni bitumicznej jezdni, wykonane będzie oznakowanie poziome i pionowe. Powstanie także ścieżka rowerowa i chodnik dla pieszych.  Apelujemy o ostrożność i stosowanie się do czasowej organizacji ruchu.

Ulica Kutnowska

Remont drogi na odcinku około 700 m od ulicy Gajowej w stronę ronda. W ramach prac trwa remont nawierzchni bitumicznej jezdni, wykonane będzie oznakowanie poziome i pionowe. Powstanie także ścieżka rowerowa i chodnik dla pieszych. MZD apeluje o ostrożność i stosowanie się do czasowej organizacji ruchu.

Fotoradar

Straż Miejska poinformowała, że fotoradar stanie dziś na ulicach:

– Sierpecka,
– Kochanowskiego,
– Grabówka,
– Harcerska.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU