Doda wystąpi w Płocku! Na dużej imprezie!

REKLAMA

To już pewne – podczas wielkiego święta miłośników sportów motorowych w Płocku, wystąpi artystka, której nie można odmówić energii równej tej, jaką widzimy podczas wyścigów samochodowych. Organizatorzy VERVA Street Racing ujawnili, że to właśnie Doda będzie gwiazdą muzyczną organizowanej w październiku imprezy.


Przypomnijmy – 14 października w Płocku odbędzie się wyjątkowe spotkanie MOTO Pokoleń – VERVA Street Racing. Imprezę zaplanowano na Stadionie im. Kazimierza Górskiego, gdzie pojawią się najnowsze, najdroższe i najszybsze przykłady współczesnej motoryzacji w zestawieniu z zabytkowymi, legendarnymi, a przede wszystkim unikatowymi autami. Będą też pokazy, koncert gwiazdy – piosenkarki Dody Rabczewskiej – i atrakcje dla całych rodzin.

PowiązaneTematy

Organizatorzy zapraszają fanów motosportu, ale nie tylko. Nie zabraknie wyjątkowego Pit Party, emocjonujących wyścigów, spektakularnych pokazów czy atrakcji dla najmłodszych.

W wydarzeniu mogą wziąć udział całe rodziny – jest niebiletowane. Motywem przewodnim tegorocznej edycji są MOTO Pokolenia. – Chcemy jednoczyć starszych i młodszych oraz ich motoryzacyjną pasję. Pokazywać, jak łączyć to, co było kiedyś, z tym, co jest teraz. Prezentować rozwój motoryzacji na przestrzeni lat i jej coraz większe zaawansowanie, osadzając je jednak w tym, co wypracowały wcześniejsze pokolenia – wyjaśniają organizatorzy.

Co w planie, oprócz ogłoszonego w poniedziałek koncertu Dody?

  • Na specjalnie zaadaptowanym torze driftingowym stadionu Wisły Płock obejrzymy rywalizację najlepszych polskich rajdowców oraz bolidy GP2 i Formuły 3.
  • Będziemy mogli podziwiać w akcji motocykle FMX, driftingujące samochody i ciężarówki, a przede wszystkim najnowsze dakarowe Mini Kuby Przygońskiego.
  • Nie zabraknie spektakularnych pokazów przygotowanych przez stunterów czy motocyklistów ze stajni ORLEN Team.
  • Emocjom na torze towarzyszyć będzie unikalna wystawa samochodów, zarówno tych zabytkowych, jak i najnowszych, luksusowych maszyn.

Tegoroczna edycja VERVA Street Racing odbędzie się w sobotę, 14 października, na Stadionie Wisły Płock, ORLEN Arenie i przyległych terenach. Wstęp wolny.

[rhc_countdown date=”2017-10-14 13:00:00″ width=”75%” height=”75%” bgcolor=”#FCFCFC” fgcolor=”#e54e53″ thickness=”0.2″ adjust_w=”0″ adjust_h=”0″ show_labels=”1″ label_day=”DNI” label_hour=”GODZIN” label_minute=”MINUT” label_second=”SEKUND” max_days=”365″ title=”Czas do rozpoczęcia wydarzenia” message=”Wydarzenie się rozpoczęło” message_end_delay=”3″ count_to=”start”]

Więcej informacji na:

VERVA Street Racing to cykliczne widowisko i festiwal motoryzacyjny, odbywające się od 2010 roku. Podczas wszystkich dotychczasowych edycji impreza zgromadziła ponad 2000 sportowych i wyczynowych pojazdów oraz ponad 500 tysięcy widzów. To unikalne wydarzenie, które przyciąga nie tylko fanów sportów motorowych. Trzy pierwsze edycje odbyły się na torze ulicznym, zbudowanym wokół warszawskiego Placu Teatralnego w Warszawie, natomiast w 2013 roku impreza została przeniesiona na PGE Stadion Narodowy i jego błonia, gdzie zadebiutowała w formie spektakli motoryzacyjnych.

Gośćmi Verva Street Racing byli m.in. Jeremy Clarkson, James May, Richard Hammond, Mika Häkkinen, Stéphane Peterhansel, Jean-Éric Vergne, Cyril Despres, Marc Coma, Hélder Rodrigues, Ben Collins, Marcus Grönholm, Carlos Sainz czy znany pasjonat motoryzacji, lider zespołu Jamiroquai, Jay Kay.

W 2017 roku wydarzenie pod hasłem MOTO Pokolenia odwiedzi Płock, gdzie podczas pikniku motoryzacyjnego w rodzinnej atmosferze będzie można nie tylko podziwiać legendy motoryzacji, najnowsze samochody, spektakularne wyścigi, pokazy kaskaderskie, lecz także posłuchać największych gwiazd polskiej i światowej muzyki.

Głównym sponsorem projektu jest PKN ORLEN.