REKLAMA

Dobrzyńska i Zglenickiego do przebudowy

REKLAMA

Wojewoda mazowiecki podpisał decyzję, która pozwoli na budowę etapu północno-zachodniej obwodnicy Płocka, w obrębie skrzyżowania ul. Dobrzyńskiej ze Zglenickiego. Ma ona rygor natychmiastowej wykonalności.

PowiązaneTematy

Decyzja wojewody dotyczy rozbudowy istniejącego skrzyżowania drogi wojewódzkiej nr 559 (ul. Dobrzyńska) z ul. Zglenickiego, które ma być jednym z elementów budowanej obwodnicy Płocka. To na pewno dobra informacja dla kierowców, którzy dojeżdżają do Orlenu, Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego czy do tras tranzytowych wschód-zachód. W tym miejscu ma powstać bowiem rondo, które poprawi bezpieczeństwo kierowców, pieszych i rowerzystów. Oczywiście, na czas budowy możemy spodziewać się sporych utrudnień, taki jest jednak warunek każdej inwestycji w mieście.

Według projektu, rozbudowa skrzyżowania ulic Dobrzyńskiej i Zglenickiego obejmie m.in. budowę nowych chodników i dwukierunkowych ścieżek rowerowych, kanalizacji deszczowej i oświetlenia ulicznego. Odnowione zostaną również zjazdy do posesji, wodociąg, sieć energetyczna i teletechniczna.Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU