REKLAMA

Do Płocka przyjadą dziennikarze TVN, Polsat Sport, nc+… Zagrają mecz

REKLAMA

Najbliższy weekend będzie upływać pod znakiem wielu atrakcji. Jedną z nich, organizowaną podczas Dni Chemika, będzie mecz polskich dziennikarzy z drużyną przyjaciół ORLENU.

W niedzielę, 9 czerwca o godzinie 14 na boisku bocznym Wisły Płock rozegrany zostanie mecz, który jest wyjątkową okazją obejrzenia na żywo przedstawicieli ogólnopolskich mediów w wydaniu sportowym. Spotkają się na boisku, podczas meczu piłki nożnej, z drużyną przyjaciół ORLENU.

– W drużynie dziennikarzy zobaczymy postaci znane z programów sportowych nc+, jak: Cezary Olbrycht, Filip Surma, Grzegorz Jędrzejewski, Michał Kocięba, Żelisław Żyżyński czy Rafał Dębiński. Ale także dziennikarze Eleven Sport – Marcin Pawłowski i Maciej Kruk, kanału TVN – Mateusz Bednarczyk czy Polsatu Sport – Marcin Cieślik. Wszystkich nazwisk nie zdradzimy – informuje biuro prasowe PKN ORLEN.

Przypomnijmy, że 9 czerwca na terenach zielonych Politechniki Warszawskiej Filia w Płocku czekać będzie wiele atrakcji dla całych rodzin, w tym diabelski młyn, strefa sportowa, naukowa, animacji dla dzieci czy gastronomiczna, a do tego Talentiada i koncerty gwiazd.

Już za kilka dni wielki piknik integrujący rodzinyDrużynę Przyjaciół ORLENU jako trener poprowadzi II trener Wisły Płock – Adam Majewski. Z tego klubu w barwach Koncernu zobaczymy jeszcze na boisku zawodnika Bartosza Sielewskiego. Drużynę zasilą także m.in. sportowcy ORLEN TEAMU z Kubą Przygońskim i Angeliką Cichocką na czele (pozostali zawodnicy: Rafał Omelko, Aleksandra Gaworska, Anna Kiełbasińska, Maciej Bielecki, Kacper Wróblewski i Maria Andrejczyk).

Jeżeli chcecie zobaczyć jak w roli piłkarza ORLENU poradzi sobie grający komentator Bartek Ignacik i pozostałych 21 zawodników to przyjdźcie na mecz w niedzielę o godz. 14:00 – boczne boisko Wisły Płock.

Zabierzcie dobry humor i instrumenty do kibicowania!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU