REKLAMA

Dni Chemika w Płocku – znamy plan godzinowy!

REKLAMA

W najbliższy weekend odbędzie się ORLEN Olimpiada oraz Dni Chemika w Płocku. Zgodnie z zapowiedziami organizatorów, czekać będzie sporo atrakcji. Znamy już plan godzinowy wydarzenia.

Już w sobotę, 8 czerwca, odbędzie się ORLEN Olimpiada, w której wezmą udział nie tylko pracownicy Grupy ORLEN, ale i mieszkańcy Płocka.

O godzinie 9 z ul. 7 czerwca 1991 wystartuje bieg na 5 km oraz nordic walking – są to dyscypliny otwarte dla mieszkańców Płocka, podobnie jak turniej szachów sportowych, który od godziny 11 do 13 będzie rozgrywany w sali 118 ORLEN Areny.

Niedziela natomiast, 9 czerwca, to całodzienny piknik otwarty dla płocczan, przygotowany szczególnie z okazji 60-lecia istnienia zakładu produkcyjnego w Płocku.

Wśród atrakcji m.in. turniej e-sport i zawody Laser Run, występy podczas Talentiady, różnego rodzaju animacje dla dzieci i pyszne jedzenie w strefie gastronomicznej.

Nie zabraknie strefy zabaw dla dzieci, cieszącego się ogromną popularnością diabelskiego młyna oraz stref: interaktywnej nauki, symulatorów, kibicowania i x-box. Na terenie pikniku stanie również miasteczko zdrowia, w którym będzie można wykonać badania profilaktyczne.Dodatkową atrakcją będzie mecz towarzyski z udziałem reprezentacji ORLEN-u i dziennikarzy polskich, który zostanie rozegrany na boisku ze sztuczną nawierzchnią (teren boczny stadionu Wisły Płock).

Zakończenie imprezy uświetni koncert Moniki Lewczuk oraz Golec Uorkiestry.

PROGRAM IMPREZY
9 czerwca, tereny zielone Politechniki Warszawskiej Filia w Płocku

 • 11:00 – 12:00 Powitanie, przedstawienie stref
 • 11:00 – 15:00 Animacje
 • 12:00 – 18:00 – turniej e-sport i zawody Laser Run – na terenie pikniku – imprezy masowej (udział otwarty dla mieszkańców Płocka na zasadzie atrakcji pikniku)
 • 15.00 – 16.30 Talentiada – występy finałowe
 • 16.30 – 17.00 Animacje
 • 17.00 – 17.35 Wręczenie nagród w Talentiadzie i występy laureatów
 • 17.45 – 18.45 Koncert Moniki Lewczuk
 • 19.10 – 20.30 Koncert Golec uOrkiestra
 • 20.30 Koniec imprezy

Boisko ze sztuczną nawierzchnią, teren boczny stadionu WISŁY PŁOCK

 • 14.00 – 15.30 Mecz towarzyski – Reprezentacja ORLEN kontra Reprezentacja Dziennikarzy Polskich.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 44

 1. Jaaaaa says:

  Czy ktoś wie do której jest jedzenie?

 2. Babba says:

  Orlen to ludzie . Gdy powstawał to ludzi agitowali tu do pracy dając zakładowe mieszkania . Tego wy młodzi nie pamiętacie . Kiedy się rozrósł i stał potęgi o ludziach zapominano . A Orlen nagle stanął w centrum miasta i legalnie wypluwa na wszystkich swoje smrody . Co chwila uspakajając ludzi ze nie przekracza norm . Zadać sobie trzeba pytanie dlaczego zarząd i biurowce są w Warszawie a nie w Płocku ? Że niby u nas nie ma fachowców …. To jedna wielka polityka i pieniądz a ludzie są na samym końcu .

 3. asia says:

  na gałzcyńskiego głowa ludzi boli co tydzień coś debile wdomach aż chuczu

 4. Olo says:

  A ja mam na was wyjeb…. I smiac mi sie chce z tych waszych wypocin. Gnijcie w tym smrodzie i bawcie sie na wiesniarskich piknikach. Ja z rodzinką dziś zmykam na 2 tygodnia na Wyspy Zielonego Przylądka. Z dala od smrodu i wieśniaków, ktorzy patrzą gdzie tu za darmo mozna cos zeżrec albo dostać hahahaha

  • jk says:

   A zmykaj i najlepiej już nie wracaj. Sama kasa nie robi z ciebie „kogoś”. Trzeba mieć jeszcze kulturę osobistą i obycie. A po wpisie czuć, że prostak jesteś i nie ma co się z tobą spierać się o celowości brania udziału w tego typu rozrywkach dla ludu.

 5. Bezkomentarza says:

  Jak czytam te komentarze to jestem w szoku jacy ludzie są podli, wszystko za darmo by chcieli, bo Orlen to bo Orlen tamto dał bardzo dużej części Płocka i okolic zatrudnienie jakby nie patrzył i jeszcze ma płacić za wasze jakieś widzimi się dni chemika trwają dwa dni z czego jeden dzień jest przeznaczony dla wszystkich mieszkańców więc nie rozumiem o co ten cały bulwers

 6. Pytanko says:

  Robert Kubica będzie obecny ?

 7. Ofiara says:

  Golec zabawi a rak strawi?

 8. Ola says:

  Czy na teren pikniku w niedzielę będzie można wejść z pieskiem?

  • ? says:

   Czy ja byłam z pieskiem, czy bez pieska?

  • Damian says:

   Mam nadzieje że nie. Chciałbym aby dzieci się spokojnie bawiły i ludzie mogli zjeść. Naprawdę nie można zrozumieć, że cudze psy mogą przeszkadzać innym ludziom? Jak dalej tak pójdzie to wszędzie będzie „z pieskiem”. Do kościoła, do szkoły, do muzeum, na wybory, w szpitalu. Chore.

   • Inka says:

    A czy na prawdę nie można zrozumieć, że cudze dzieci także mogą przeszkadzać ? W szczególności te niewychowane. Mam nadzieję, że za rok nie będzie możliwości wprowadzać dzieci na tę imprezę. Każdy ma prawo respektować inne wartości i tłumaczenie, że biedne bąbelki nie będą mogły się przez psy bawić jest jednostronne. A może biedne psy nie będą mogły się bawić przez dzieci? Nie widzę nic złego w tym, żeby pies wybrał się z właścicielem, który jest w stanie zapanować nad psem. Szacunek działa w dwie strony. Pozdrawiam !

   • córka pracownika says:

    Inka.. zakaz wstępu dzieciom. Wstęp tylko dla psów. Zamiast dnia chemikaliów – dzień psa..
    Juz widzę tańczące i szukające psy pod sceną przy muzyce Golec orkiestra..
    kobieto widzisz co ty piszesz ?

  • Anonim says:

   kobieto , zastanów sie czy te dzikie tłumy sprawią przyjemość Twojemu pieskowi ?

 9. Dddd says:

  W zeszlym roku plocczanin mogl wejsc wsobote i w niedziele czwmu w tym roku jest inaczej czy az tak tam przeszkadzamy ze dzieci sie bawią na prawde przykre

 10. Jaros says:

  „Już w sobotę, 8 czerwca, odbędzie się ORLEN Olimpiada, w której wezmą udział nie tylko pracownicy Grupy ORLEN, ale i mieszkańcy Płocka.”
  Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

 11. xxx says:

  te wpisy są żenujące…

 12. Monika says:

  I dla Brajanka i Dżesiki ?. I dla łojca tyż, jakąś kiełbachę z grylla, bo z siłki wróci w cholerę głodny, a Madka łobiadu nie zrobiła, bo była na solarium, a potem na paznokciach, i wpadła jeszcze na 3h na rzęsy. ?

 13. Krysķ3 says:

  Ciesz się że masz gdzie pracować. A nie zatrudniają Ukraińców A jak zlikwidują Orlen to tylko Kuroń lub biedronka Cię czeka praca.

 14. Stef says:

  Widzę ze znowu orlenowskie przydupasy troluja na forum.

 15. Anonim says:

  Jest jak powinno być to piknik dla pracowników. Pracowników Orlenu inne firmy z płocka nie zapraszają na swoje zabawy festyny i integracje. To jeden z nielicznych dni kiedy pracownicy mogą spotkać siew szerszym gronie. To miasto powinno organizować więcej imprez dla mieszkańców nie Orlen. Od momentu zabudowania Amfiteatru na zamknięty imprezy koncerty na mieście skończyły się. Z wyjątkiem dwóch wielkich imprez nad Wisła.

  • Anonim says:

   Jak chcecie imprezy tylko dla siebie to róbcie ją na zakładzie

   • King says:

    Od kiedy to w zakładzie pracy można robić imprezy, proszę zapoznać się z Regulaminem pracy
    Pozdrawiam psa ogrodnika

 16. Gosc says:

  Czytam że tylko dla pracowników Orlenu
  Żenada.Kiedyś na.placu celebry były takie imprezy dla wszystkich.Orlen powinien placić dodatek za smród.wszystkim plocczanom.Trują nas nasze dzieci i nikt z tym nic nie robi.Może p.prezes podzielił by się swoimi pieniazkami.

  • x says:

   Ciesz się, że chociaż w niedzielę wejdziesz. Tak zaraz Ci za wszystko zapłacą, wszystko dostaniesz za darmo i jeszcze szkodliwe od Orlenu do końca życia.

  • Karo says:

   krótka pamięc? za czasów PO w Orlenie, były płoty i ludzie nie z Orlenu mogli tylko popatrzeć.

 17. Ktoś says:

  W sobotę tylko pracownicy ORLEN.. żenada..

  • Xxc says:

   To jest piknik pracowniczy więc cieszcie się że chociaż w niedzielę macie wstep

   • Anonim says:

    Róbcie imprezy na swoim syfie

   • Gloog says:

    Jesli pracowniczy to róbcie u siebie a nie w mieście.

   • Xyz says:

    Ciesz się że w ogóle możesz przyjść w niedzielę. Poza tym, ktoś ci kazał tu mieszkać?

 18. Franek says:

  A ja dodał bym anty piknik, bo to przecież polska tradycja kontr manifestacja i jeszcze palenie kukły prezesa.

 19. Ploczanka says:

  Szkoda tylko że za to wszystko trzeba płacić ,. ORLEN za trucie mieszkańców powinien właśnie chociaż, raz w roku zrobić dni chemika z wszystkim darmowym za wdychanie tych smrodow,z zakładów nikt nie powinien tam iść i płacić krocie za wszystko .!

  • Do madki says:

   „Dej mnie fszystko za darmo bo mnje sie nalerzy”

  • Baxter says:

   A za co musisz płacić? Wszystko jest za darmo.

  • córka pracownika says:

   Ktoś tu nigdy chyba nie czytał informacji dotyczących kto sponsoruje Płockie imprezy , pracy zabaw i wiele innych atrakcji na których bawic sie mogą wszyscy… Od wielu lat dni chemika bylo tylko dla pracowników i ich rodzin . teraz możecie wejść jednego dnia i to na koncert główny . gdyby nie ten ” Orlen” to za taką atrakcje jak diabelski młyn rodzice musieli by zapłacić parę duszek , za wejście na koncert ..Kilka stowek z portfela by uciekło. A jednak teraz możecie korzystać z tego za darmo. Gdyby Orlen finansowo nie wspierał miasta to dzieci bawiły by się na brudnym piasku i zardzewialych bujaczkach.. Gdyby nie orlen to większa połowa ludzi wróciła by na wieś i wahała odchody krów ..

   • Małgosia says:

    To jest mniejsza i wieksza połowa? ☺?

   • Bezkomentarza says:

    Zgadzam się w stu procentach!

   • Plo says:

    Gdyby nie o….n to byś dłużej pożył. Mają w nosie ekologię a gawiedzi igrzyska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU