Dlaczego mamy zniszczone przystanki?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Odpowiedzią na to pytanie być może jest sytuacja, do jakiej doszło w poniedziałek w nocy na jednym z płockich przystanków Komunikacji Miejskiej. Przy al. Armii Krajowej płocczanin zdecydował, że to właśnie wiata przystankowa jest jego największym wrogiem.

Do zdarzenia doszło 11 stycznia około godziny 1.30 w nocy. Policja otrzymała zgłoszenie, dotyczące niszczenia wiaty przystankowej na al. Armii Krajowej 58 w Płocku. – Na miejsce został wysłany patrol policji – relacjonuje sierż. szt. Jarosław Ostrowski z płockiej policji. – Podczas sprawdzania przyległego rejonu, policjanci napotkali grupę czterech mężczyzn. Jeden z nich odpowiadał rysopisowi osoby, która miała niszczyć wiatę przystankową – wyjaśnił.

Mężczyźni na widok umundurowanych policjantów zaczęli uciekać. Nie na wiele to się zdało, gdyż funkcjonariusze dogonili i zatrzymali płocczanina. – Został mu przedstawiony zarzut zniszczenia mienia art. 288 kk, jest to czyn zagrożony karą pozbawienia wolności do lat pięciu – informuje Jarosław Ostrowski.

Zatrzymanym, któremu tak przeszkadzał dobry stan wiaty przystankowej, okazał się 19-letni mieszkaniec Płocka.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji