REKLAMA

Disco nad Wisłą – ostatni dzień z niższą ceną!

REKLAMA

Jeszcze tylko do 31 lipca, do końca dnia, za karnet na Disco nad Wisłą zapłacimy niższą cenę. Organizatorzy szykują wiele atrakcji dla całych rodzin, warto więc skorzystać z tej propozycji.

– Miło nam poinformować, że liczba karnetów w przedsprzedaży przebiła właśnie liczbę sprzed roku – mówi Adrian Kiełbowski, organizator Disco nad Wisłą. – Ten sukces, naszym zdaniem, wynika m.in. z występu podczas tegorocznej edycji gwiazdy światowego formatu – Remady&Manu-L, a także zaproszenia artystów, którzy nie występowali jeszcze w Płocku na dużej scenie, Czadomana i zespół Weekend – dodaje Adrian Kiełbowski.

Przypomnijmy, że podczas festiwalu, który zaplanowano na 11 i 12 sierpnia na płockiej plaży, dzieci od rocznika 2005 do 2017 oraz seniorzy urodzeni po 1957 roku mają darmowy wstęp na teren wydarzenia. Dla najmłodszych, na terenie festiwalu zagości wesołe miasteczko, więc będzie to wspaniała okazja do spędzenia wolnego czasu. Nowością jest bezpłatna strefa zabaw dla dzieci, zaprojektowana w stylu lat 90. Będzie więc możliwość pogrania w stare gry, typu Pegasus czy Nintendo. Nie zabraknie zabaw z animatorami w gry popularne w tych czasach na podwórkach, jak klasy, guma czy hula hop.

Bilety w niższej cenie – tylko 39 zł – można kupić do 31 lipca, do końca dnia. Podczas festiwalu, cena ta wzrośnie do 55 zł za dwudniowy karnet.

Karnety są do kupienia:  • online na kupbilet.onet.pl/disconadwisla2017
  • w stacjonarnych punktach sprzedaży w Płocku: Empik, Punkty STS, BurgeRoom Płock ul. Kochanowskiego 48 oraz Alle Akademia ul. Nowy Rynek 10.

Przypominamy również o trwającym konkursie, w którym do wygrania jest 5 podwójnych zaproszeń na festiwal Disco nad Wisłą.

Disco nad Wisłą – mamy dla Was bilety!

 

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU