REKLAMA

Disco nad Wisłą – mamy dla Was bilety!

REKLAMA

Już niedługo czekają nas cztery dni zabawy w rytmie Disco nad Wisłą. Organizatorzy zdradzają kolejne atrakcje, a my mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest aż 5 podwójnych wejściówek na to wydarzenie!

Wkrótce 2. edycja Disco nad Wisłą – 11 i 12 sierpnia na płockiej plaży wystąpią m.in. Weekend, Defis, Long&Junior czy Czadoman. Gwiazdą w tym roku będzie szwajcarski duet, grający muzykę house – Remady&Manu-L, znany z hitów „Holiday” czy „Single Ladies”.

– To z pewnością będzie jeden z ciekawszych koncertów w tym roku w Płocku – mówi Adrian Kiełbowski, organizator festiwalu. – Przyjeżdża naprawdę znana gwiazda muzyki popularnej. Ich najnowszy utwór „Give Me Love” zagościł już na listach przebojów, co znaczy, że są cały czas na topie – dodaje.

W tym roku organizatorzy zaplanowali sporo atrakcji okołofestiwalowych. – Nie ukrywamy, że stawiamy na rodziny z dziećmi, dlatego większość swoich działań kierujemy do nich – wyjaśnia Wojciech Gapiński, odpowiadający za promocję podczas tegorocznej edycji festiwalu.

Przede wszystkim, dzieci od rocznika 2005 do 2017 oraz seniorzy urodzeni przed 1957 rokiem mają darmowy wstęp na teren festiwalu. Dla najmłodszych, na terenie festiwalu zagości wesołe miasteczko, więc będzie to wspaniała okazja do spędzenia wolnego czasu.

Zupełną nowością jest bezpłatna strefa zabaw dla dzieci, zaprojektowana w stylu lat 90. Będzie więc możliwość pogrania w stare gry, typu Pegasus czy Nintendo. Nie zabraknie zabaw z animatorami w gry popularne w tych czasach na podwórkach, jak klasy, guma czy hula hop.W tym roku festiwalowicze będą mieli okazję bawić się aż 4 dni. Dzięki współpracy z Imprezy Patelnia w Grabinie, w niedzielę, 13 sierpnia odbędzie się „Wesele”, czyli zabawa z klimatach weselnych, łącznie z wyborem pary młodej. 14 sierpnia natomiast to koncert zespołu Mig. Dla 1000 pierwszych festiwalowiczów, którzy pojawią na After Party, przygotowano prezent w postaci płyty CD.

Karnety oraz bilety jednodniowe do nabycia przez www.kupbilet.pl oraz stacjonarnie w restauracji BurgerRoom na ul. Kochanowskiego 48 Płocku, w Alle Akademia Paznokcia & Świat Włosa ul. Nowy Rynek 10 oraz w salonach Empik i STS.

Konkurs

Dla naszych czytelników mamy konkurs, w którym do wygrania jest 5 podwójnych zaproszeń na festiwal Disco nad Wisłą.

Aby zdobyć jedno z nich, wystarczy uzasadnić, dlaczego to właśnie Wam mamy wręczyć zaproszenie. Wśród nadesłanych odpowiedzi, wybierzemy 5 najciekawszych. Zgłoszenia możecie nadsyłać do 6 sierpnia na nasz KONTAKT. Nie zapomnijcie podać swojego prawidłowego adresu e-mail oraz numeru telefonu.

Zapraszamy do udziału i życzymy wygranej!

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU